Accommodation @ Van's ligt in Centurion. Bezoek Melrose House en Krugerhuis, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Moreleta Kloof Municipal Nature Reserve en Austin Roberts Bird Sanctuary. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij SuperSport Park of Loftus Versfeld Stadion. Bekijk onze reisgids voor Centurion
6 Condon Avenue, Pierre van Ryneveld, Centurion, Gauteng, 0157
In de buurt
Irene Village Mall
3 min. rijden - 6.7 km
Groenkloof Nature Reserve
3 min. rijden - 5.6 km
Centurion Theatre
4 min. rijden - 4.1 km
Centurion Golf Estate
4 min. rijden - 5.9 km
Menlyn Park
4 min. rijden - 8.9 km
Lokaal vervoer
Johannesburg (JNB-O.R. Tambo Intl.) - 31 min. rijden
Restaurants
Doppio Zero
4 min. rijden
KFC
4 min. rijden
Echt
3 min. rijden
McDonald's
3 min. rijden
Fireroom Sushi And Grill
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Accommodation @ Van's
Dit appartement beschikt naast 3 buitenzwembaden over een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met satellietzenders, terwijl een zitruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Accommodation @ Van's heeft 11 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Centurion is wifi gratis. Er is een televisie met premium satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op bepaalde tijden
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Babybed: ZAR 150 per verblijf
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Extra bed: ZAR 150 per nacht
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Tv met premium satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Wasservice
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 etage
11 units
3 gebouwen
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan ZAR 150 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan ZAR 150 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 600 per voertuig
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: ZAR 300.00 (enkele reis), (van 2 tot 10 jaar oud)
Toeslag voor babybed: ZAR 150 per verblijf
Toeslag voor extra bed: ZAR 150 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Sterrenkwalificatie toegekend door de Tourism Grading Council of South Africa (TGCSA) – de officiële kwaliteitsmanagementorganisatie in Zuid-Afrika.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Accommodation Van's
Accommodation Van's Apartment
Accommodation Van's Apartment Centurion
Accommodation Van's Centurion
Accommodation @ Van's Apartment Centurion
Accommodation @ Van's Apartment
Accommodation @ Van's Centurion
Accommodation Van's Centurion
Accommodation @ Van's Apartment
Accommodation @ Van's Centurion
Accommodation @ Van's Apartment Centurion
Veelgestelde vragen
Beschikt Accommodation @ Van's over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 3 buitenzwembaden.
Hoeveel kost een verblijf bij Accommodation @ Van's?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Accommodation @ Van's van één nacht voor twee volwassenen op 9 mrt. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Accommodation @ Van's?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Accommodation @ Van's inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Accommodation @ Van's uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Accommodation @ Van's een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van ZAR 600 per voertuig.
Waar staat Accommodation @ Van's?
Dit appartement in Centurion ligt op 4,1 km van Irene Village Mall en op 4,9 km van Centurion Theatre. Ook Moreleta Kloof Municipal Nature Reserve en Wingate Park Country Club liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Accommodation @ Van's
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,8
Locatie
8,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 24 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 24 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
4/10 – Matig
Eric
26 nov 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Geen empathie bij verkeerde beslissing eigenaar
Omdat de eigenaresse geen contact met ons krijgen (verkeerd doorgegeven door Hotel.com ) ging ze er van uit dat we niet zouden komen opdagen. Daarop heeft zij de beslissing genomen om ons appartement aan anderen te verhuren. Wat ons betreft was de reservering volledig in orde, dus er was een probleem bij aankomst. Ons gezin zou verspreid kunnen worden over 3 kleinere appartementen, maar dan moesten we bijbetalen. Dit werd door ons geweigerd. Uiteindelijk hebben we genoegen genomen met 2 appartementen (slaapbank) + een refund van R 200.
Eric
1 nacht verbleven in november 2017
4/10 – Matig
Dinis, Matola
27 jan 2026
Negatief: Voorzieningen
Lovely garden and staff are more than helpful. Room and furniture is a bit old and no hot water to shower.
Dinis
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Rabelani
24 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing stay 10/10
The jacuzzi treat was an icing on top....the place is forever amazing
Rabelani
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Taziona
21 jun 2024
Positief: Netheid
Quiet location, overall neat and tidy though a bit dated
Taziona
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Phokoane
Zakenreiziger
31 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Peaceful ✌️
Way too amazing very peaceful would go there at any given time.
Very private and safe environment.
Quiet area.
Phokoane
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Henry
Zakenreiziger
17 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Henry
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Abednego
9 dec 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Abednego
4 nachten verbleven in november 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Wessel
27 feb 2023
Wessel
1 nacht verbleven in februari 2023
6/10 – Redelijk
Buhle
Reisde met familie en kleine kinderen
27 dec 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Booked the venue for my family, it was clean and in a pleasant environment. Though the downside was that property management did not orientate us to their amenities. They were not friendly and we felt neglected
Buhle
10/10 – Uitstekend
Liz
Zakenreiziger
7 feb 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Great stay. Comfortable and clean.
Liz
1 nacht verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Sarika
Zakenreiziger
5 feb 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Sarika
1 nacht verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Devon
Reisde met een groep
26 apr 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Devon
1 nacht verbleven in april 2021
10/10 – Uitstekend
Thabang
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
excellent
What amazing
Thabang
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
24 jul 2019
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Graeme
15 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Holiday fantastic place
2ND visit here will go back again Catherine was excellent as always
Graeme
17 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Morne
13 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My stay at Van's
I was pleastly surprised. Was a beautiful room and stunning bathroom and totally loved it to stay there.
Morne
1 nacht verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Ralph
31 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value stay
A really neat, tidy and convenient place to stay at a very reasonable price. Staff were wonderful and willing to help with any requests. We will be returning next time we visit.
Ralph
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good clean, quiet and convenient property. Staff were very friendly and always helpful.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Robert, Botswana
4 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful Accommodation between Jo'burg & Pretoria
Our family of four stayed for one night. It is located in a secure, quiet neighborhood with easy access. The house was very clean, tastefully decorated, and well furnished. The bathrooms and kitchen were spotless and we had plenty of room to rest and relax.The only drawback is a personal issue for my wife and I. We have sensitive backs and the mattress in the master bed-room was hard so that did not translate into a good night's rest for us. But if that is not an issue for you I would strongly recommend this property. It's a great place to stay.
Robert
10/10 – Uitstekend
lindiwe, secunda
2 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
impressive
Wonderful.i would not comment if i was not impressed
lindiwe
8/10 – Goed
Mrjars, Australia
11 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely!
My mother and I stayed in a two bed cottage/apartment. Although we couldn't get the oven to work, Catherine lugged a portable convection oven to our apartment quick smart! The beds were great, the cleanliness excellent and it was just a really nice place to stay. The location in relation to the attractions of Jo'burg and Pretoria isn't great, but given you need to drive anywhere in this megalopolis, it's not that bigger deal and it is handy to the N1, N12 and R21 freeways.
Mrjars
10/10 – Uitstekend
Steve, Dorval, Qc, Canada
1 apr 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
convenient location for our trip
Lovely location. Just right for our requirements. Free wi-fi. Beautiful swimming pool. Well equiped kitchen for self catering. Would definitely stay again if in the area. Very reasonable.
Steve
6/10 – Redelijk
Christine, California
28 jul 2010
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Van's Pretoria
This was a nice, quiet accommodation with a well equipped kitchen, but not accessible by public transportation and taxis were not recommended. Definitely need a rental car.
Christine
4/10 – Matig
Stacy, Los Angeles, CA
27 mei 2010
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Not Impressed
I recently stayed at Van's and have always had great experiences when choosing guest homes in South Africa. However, to our surprise when we arrived it was being remodeled. I understand the bulk of the noise was due to this rebuild however we were not told prior to arrival and in addition were told that yes it may be loud but it will look much better soon. The water was sporadic and the internet slow. Although the accommodation was lovely and modern we will not be staying there again.