The yard ligt in Jiaoxi. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor gunstige micro-organismen en toerisme en Yilan Museum of Art. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Dongmen-avondmarkt en Luna Plaza. Erjie Landbouwvereniging Schuur en Artemis-tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jiaoxi
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 1 kilometer van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
Bagageopslag
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Pillowtop-matras
Badkamer
Douche
Haardroger
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 42 inch met digitale zenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Diepvriezer
Gratis mineraalwater
Minibar
Minikoelkast
Schoonmaakartikelen
Meer
Airconditioning
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van TWD 300 per huisdier, per verblijf (maximum TWD 500 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: TWD 300 per huisdier, per verblijf, maximum TWD 500 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Handdoektoeslag: TWD 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The yard?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van TWD 300 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij The yard?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij The yard van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The yard inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The yard uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The yard?
Deze bed & breakfast in Jiaoxi ligt op 2 km afstand van Museum voor gunstige micro-organismen en toerisme, Longtanhu Park en Longtan-meer. Ook Kuchen Kennwort Museum en Voormalige woning van Wusha liggen op 3 km afstand. Station Jiaoxi Sicheng ligt op 24 minuten wandelen.