Verheug je op een gezinsvakantie in dit moderne vakantiehuis aan het meer.
Stap je vakantiehuis aan de Tramssee bij Schwerin binnen en laat je inspireren door de stijlvolle, gezellige inrichting. Het open ontwerp draagt bij aan een aangenaam gemeenschapsgevoel. Maak het jezelf gemakkelijk in de gezellige woonkamer of kom samen aan de eettafel voor maaltijden en familieactiviteiten zoals bordspellen of kaartspellen. De moderne keuken biedt voldoende ruimte om maaltijden te bereiden of je ochtendkoffie te drinken.
Strijk neer op het terras en geniet van wat quality time buiten terwijl je kinderen vrolijk spelen op het gazon. Een mobiel tuinhek is beschikbaar.
Door de goede ligging van je vakantiehuis kun je na een korte wandeling gaan zwemmen of vissen in het meer. Je kunt ook een bezoek brengen aan de stad Schwerin en uitstapjes maken naar de baai van Wismar en het eiland Poel met zijn fijne zandstranden en kindvriendelijk ondiep watergebied.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten exclusief
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Niet te huur voor scholen
- Enkel te huur i.v.m. vakantie
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 25.00 EUR/p.p. per verblijf
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Jesendorf. Bezoek culturele hoogtepunten Schabbell House en Theater Wismar. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals WONNEMAR Wismar en Labyrinth Bürgerpark. Mumpitz Indoor Speelpark en Tierpark Wismar zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jesendorf
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Jesendorf with WiFi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Jesendorf with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Jesendorf with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful home in Jesendorf with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 15 km afstand van Großer Wariner See, Döpe en Schweriner See. Ook Groß Labenzer See en Alte Wasserturm liggen op 20 km afstand.