Gehele woning

Sea Gem - air conditioning, fireplace

Fotogalerie voor Sea Gem - air conditioning, fireplace

Een modern interieur met een trap, een witte console tafel en een bakstenen muur.
Een eetruimte met een houten tafel voor zes personen, omringd door stoelen, met uitzicht op gebouwen door grote ramen.
Een strand met een heldere lucht en oceaan.
Een woonkamer met een bank, fauteuils, een salontafel en een aan de muur bevestigde televisie.
Een woonkamer met een open haard, een flatscreen televisie erboven en een witte bank met een blauw kussen.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 709
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sea Gem - air conditioning, fireplace

  • Sea Gem is een comfortabel huis met twee verdiepingen en een modern, helder strandgevoel in het rustige kleine kustplaatsje Callala Beach.

    Callala Beach ligt aan de noordkant van Jervis Bay en op slechts 2 en een half uur rijden van Sydney. Sea Gem is geschikt voor gezinnen van alle grootten of zelfs koppels die een rustige, ontspannen privévakantie willen. Met een korte wandeling van 3 minuten en 130 meter naar het beroemde witte zand, kunt u genieten van de kristalheldere turquoise wateren van Jervis Bay.

    Het huis is ingericht met comfort en stijl in gedachten. Het bovenste niveau heeft een woonkamer met een openhouten open haard, tv, dvd-speler, Apple TV en geluidsinstallatie, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer en 2 slaapkamers met een queensize bed. Beneden heeft een tweede woonkamer met tv, dvd-speler en geluidsinstallatie die naar een undercover entertainmentgebied leiden, een tweede badkamer, een slaapkamer met een queensize bed en een stapelbed kamer met 1 stapelbed en 1 tri stapelbed. NBN verbonden Wifi is ook beschikbaar.

    Geniet van het ontspannen in de zonovergoten woonkamer boven met glazen schuifdeuren naar het balkon waar 's ochtends koffie nodig is om de rust van het gebied in u op te nemen voordat u uw dag begint. In de winter kunt u genieten van het comfort dat de open haard biedt voor een ontspannende avond nadat u de omgeving de hele dag hebt verkend.

    De keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, oven, kookplaat en magnetron. Dineren is verdeeld over twee tafels. Er is ook een tweede koelkast in de wasserij.

    De achtertuin is een goed gevestigde, veilige, volledig omheinde tuin met een gasbarbecue en een buitenomgeving, ideaal om buiten te entertainen of te ontspannen.

    We geloven echt dat uw eerste bezoek niet uw laatste zal zijn

    Het pand beschikt over:


    Airconditioning
    haard
    Gaskachel
    2 woongedeeltes
    2 tv's, dvd's en geluidssystemen
    Apple TV
    NBN Wifi
    Wasmachine en droger


    Slaapkamer configuratie:


    koninginnen bed
    koninginnen bed
    koninginnen bed
    1 set enkele stapelbedden
    1 tri stapelbed


    Afstanden naar:


    130 m naar het strand van Callala
    670m van de Callala Country Club en de golfbaan
    1 km naar tennisbanen
    3 km naar de winkels van Callala Bay


    Extra's te huur:

    Portacot (inclusief linnengoed) alleen volledig verblijf (max. $ 30) $ 10 / nacht

    Kinderstoel alleen volledig verblijf (max. $ 21) $ 7 / nacht

    Linnen:

    Linnen service volledige eigendom van alle bedden, $ 380 per verblijf. Alle bedden worden opgemaakt voor uw aankomst. De service bestaat uit lakens, kussenslopen, badhanddoeken, badmatten en handdoeken. Als u alleen de linnenservice voor een bepaald aantal bedden en niet het hele pand nodig heeft, neemt u dan contact op met ons boekingsteam voor een prijsopgave.

    Als u de linnenservice niet boekt, dient u uw eigen lakens en handdoeken mee te nemen. Er zijn kussens, dekens en dekbedden met dekens op de bedden. BYO strandlakens

    Schoonmaken:

    Er zijn schoonmaakkosten van USD 150 bij deze accommodatie. 

    Houd er rekening mee dat:


    Routebeschrijving naar de accommodatie en de sleutel- / toegangsgegevens worden 2 dagen voor aankomst om 16:00 uur naar de gast gemaild
    Informatie tijdens uw verblijf kunt u vinden in de gasteninformatiemap of door ons kantoor 24/7 te bellen
    Deze accommodatie is alleen goedgekeurd voor accommodatie en STRIKT NIET voor feesten of luide muziek
    Buiten het hoogseizoen verblijf van een week of meer kan in aanmerking komen voor een korting, stuur ons dan een bericht
    Deze accommodatie is niet huisdiervriendelijk
    Om het comfort van onze gasten en de buren te garanderen, accepteren wij geen reserveringen voor "schoolse" pauzes en laten wij in geen geval huwelijken of feesten van welke aard dan ook toe.
    Voor uw extra veiligheid wordt deze eigenschap beheerd door een gelicentieerde makelaar. We zullen nooit verzoeken om betalingen naar een buitenlandse bankrekening en uw geld wordt veilig bewaard in onze Trust Account tot na uw vertrek
    WiFi is niet gegarandeerd. Dit is een dienst aangeboden als een gratis extra. Aangezien er geen kosten in rekening worden gebracht voor deze service, zullen we proberen problemen op te lossen wanneer deze zich voordoen, maar kunnen niet aansprakelijk worden gesteld
    Deze accommodatie wordt met trots beheerd door een gelicentieerde makelaar - stuur een bericht als u meer wilt weten over de pakketten die wij aanbieden voor boekingen en property management


    Gasten beoordelingen:

    Een strandhuis weg van huis! Deze accommodatie was goed ingericht en perfect voor onze groep van twee gezinnen. De lounge beneden bood een aparte ruimte voor de kinderen om Xbox te spelen en naar dvd's te kijken. De bovenverdieping theater kamer / lounge was fantastisch. (We hebben hiervan gebruik gemaakt op een regenachtige avond). De achtertuin gebied had voldoende comfortabele zitplaatsen. De keuken had alle gemakken voorzien. Er waren leuke details in het hele huis zoals kaarsen, bloemenvazen, zachte worpen, zitzakken, spelletjes en boeken. Het hoogtepunt was slechts een paar minuten lopen van het prachtige strand van Callala. Het strand beschikt over schoon zand, heldere, kalme wateren en is gezinsvriendelijk. We zouden graag terugkeren.
    April, januari 2018

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Callala Beach. Bezoek culturele hoogtepunten Fleet Air Arm Museum en Nowra Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Meroogal en Point Perpendicular Lighthouse. Nowra Aquatic Park en Shoalhaven Zoo zijn ook een bezoek waard. Motorbootvaren, surfen/bodyboarden en vissen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Callala Beach
Meer vakantiehuizen in Callala Beach
Kaart
Callala Beach, NSW

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en bomen op een klif.
    Jervis Bay
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en bomen op een klif.
    Jervis Bay Marine Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een strand met wit zand, rotsformaties en weelderige groene begroeiing.
    Hyams Beach
    30 min. rijden - 17.6 km
  • Callala Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Club Jervis Bay
    20 min. rijden - 5.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Berry - 37 min. rijden

Restaurants

  • 5 Little Pigs
    27 min. rijden
  • The Salty Crab
    29 min. rijden
  • Something Seafood
    4 min. rijden
  • Jervis Bay Brewing Co
    30 min. rijden
  • Club Jervis Bay
    27 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sea Gem - air conditioning, fireplace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Sea Gem - air conditioning, fireplace?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Sea Gem - air conditioning, fireplace van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 709, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sea Gem - air conditioning, fireplace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sea Gem - air conditioning, fireplace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sea Gem - air conditioning, fireplace?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Callala Beach ligt op 10 minuten wandelen van Callala Beach en Jervis Bay. Ook Jervis Bay Marine Park en Callala Bay Beach liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sea Gem - air conditioning, fireplace

8,0

Zeer goed

7,4

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This is a great house to bring family plenty of room inside and outside . Great condition, had a lovely stay thanks.
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

Nice house.

A very pleasant stay in a very respectable property. We all loved our stay there, including all the teens.
7 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
The location is very good. House not cleaned to standards, humid smell, lots of dust, crumbs from previous people. The place could use some TLC especially considering the price range.Air con only present in the living area top floor. Overall pleasant stay.
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid

Great location

Location is fantastic The house is gorgeous Our only downfall was it hadn’t been cleaned properly before check in as the door were dirty and bins inside were full
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Communicatie, accuraatheid advertentie

Good family stay

Not a bad place to stay! Could be a little cleaner but everything else was pretty decent
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place

very good location and very clean property
2 nachten verbleven in november 2019
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

spacious and relaxing

Upstairs and downstairs separate spaces for all We enjoyed the lovely bathrooms ,kitchen 2 x lounge areas and Comfy beds Thankyou very much