Morning Madrid ligt in Yeon-dong, een wijk in Jeju. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Dongmun-markt. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand en Plaza van Tapdong en Strand van Hamdeok. Halla Arboretum en Jeju Arts Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jeju
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een snelle incheckservice over een snelle uitcheckservice en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk aparthotel beschikt over vloerwarming. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen bieden comfort, samen met gemakken zoals een wasmachine en een koelkast. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Morning Madrid heeft 34 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een rijstkoker. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (KRW 10.000 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Rijstkoker
Slaapkamers
Extra bed: KRW 20.000 per verblijf
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Woonruimtes
Vliegenramen
Vloerverwarming
Entertainment
Tv van 42 inch met digitale zenders
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Receptie met beperkte tijden
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
34 units
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: KRW 10000
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: KRW 10000
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of KRW 10000 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Tijdens het inchecken dienen alle gasten, inclusief kinderen, een door de overheid uitgegeven identiteitsbewijs te tonen. Een geldig paspoort wordt geaccepteerd.
Voertuigen met een totale lengte van meer dan 5,1 meter, een breedte van 2,1 meter en een hoogte van 1,5 meter dienen op eigen kosten op de openbare parkeerplaats te worden geparkeerd.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 18 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 18 zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan KRW 20000.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: KRW 10000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: KRW 10000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: KRW 10000 per dag
Toeslag voor extra bed: KRW 20000.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Roken is streng verboden bij deze accommodatie. Bij overtreding wordt een boete in rekening gebracht (KRW 100.000).
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Morning Madrid Jeju City
Morning Madrid Aparthotel
Morning Madrid Aparthotel Jeju City
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Morning Madrid?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Morning Madrid inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van KRW 10000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Morning Madrid uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van KRW 10000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Morning Madrid?
Dit luxe aparthotel ligt in Yeon-dong, vlak bij Paradise Casino en Nuwemaru Straat. Ook Algemeen Ziekenhuis Cheju Halla en Traditionele markt Jeju Five-Day liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Morning Madrid
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 16 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 16 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
WOO YONG
Zakenreiziger
8 apr 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
위생, 소음 모두 최악
옆 방 TV 소리가 내 목소리 보다 크게 들렸던 불편한 밤이었네요.
WOO YONG
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
??
12 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
편하게 지냈습니다
??
6 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
mi sook
Reisde met familie
31 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
젊은 여성 분들께 강력추천합니다~
새벽비행기 타야해서 제주시에서 1박 할 숙소가 필요했는데, 비용에 비해 룸이 너무 예쁘고 아늑해서 득템한 기분이었습니다. 중학생 딸아이가 너무 좋아하더군요^^ 침구도 깨끗하고, 바로 근처에 먹자골목 있고, 기념품 가게도 많아서 좋구요~! 젊은 분들이 좋아할 곳입니다^^ 담에 여행 올 일 있으면 좀 더 큰 방으로 예약할 생각이예요. 재방문 의사 100%입니다!
mi sook
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Hyunjoo
Zakenreiziger
11 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hyunjoo
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Jin-woo
Reisde met familie
8 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
아늑하고 포근한 느낌을 주는 숙소
아늑하고 포근한 느낌을 주는 숙소예요!
Jin-woo
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Albert
Reisde met familie
28 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Albert
4 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
kanghwa
Zakenreiziger
10 dec 2024
Positief: Comfort kamer
kanghwa
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Yun-jin
2 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Yun-jin
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Yun-jin
27 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
제주도 최고 레지던스!!
최고의 숙소입니다!! 아기자기하게 예쁘게 꾸며진 곳에서 편히 잘쉬고 왔습니다^^
Yun-jin
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Yun-jin
22 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Yun-jin
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Yun-jin
13 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
최고의 레지던스!!
진짜 최고의 숙소입니다!! 제주여행 자주다니는데 가성비진짜 좋고 컨디션 너무 훌륭한곳이에요~~ 또 가겠습니다^^
Yun-jin
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
SUKJOON
Zakenreiziger
25 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
깨끗하고 편리힙니다 물론 가격도 저렴하내요
SUKJOON
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Beckie
21 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
The hotel was adorable with an amazing view in Jeju City. However, a deep cleaning is probably needed every once in a while as the washer/dryer combo unit smelled a bit mildew and I didn't want to ruin my clothes. Overall, staff was helpful and the hotel provided many amenities for a long term stay. Recommended for solo female travelers and couples. Unable to attach photos on Hotels.com app.