10/10 – Uitstekend
Johannes
Perfect Indulgement









































Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Vandaag, 9 jan. 2026, kost een verblijf bij The Ritz-Carlton Jakarta, Mega Kuningan van één nacht voor twee volwassenen op 10 jan. 2026 min. € 132,62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van IDR 100000 per dag.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 682000 per voertuig.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Jakarta ligt in de zakenwijk, op 3 km afstand van Winkelcentrum Lotte Shopping Avenue, Setiabudi One en Winkelcentrum Kota Kasablanka. Ook Jakarta World Trade Center en Pacific Place liggen op 3 km afstand. Kuningan Station ligt op 18 minuten wandelen en naar Rasuna Said Station is het 21 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



