Beranda Istirahat Pluit Utara ligt in Oud Jakarta, een wijk in Jakarta. Bezoek Bundaran HI, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of ga shoppen bij Winkelcentrum Thamrin City en Grand Indonesia. Dunia Fantasi en Allianz Ecopark Ancol zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jakarta
Zijn huisdieren welkom bij Beranda Istirahat Pluit Utara?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Beranda Istirahat Pluit Utara?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Beranda Istirahat Pluit Utara van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 6, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Beranda Istirahat Pluit Utara inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Beranda Istirahat Pluit Utara uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Beranda Istirahat Pluit Utara?
Dit hostel ligt in Oud Jakarta, op 2 km van Winkelcentrum Emporium Pluit en op 4,8 km van Mangrove Ecotourism Centre PIK. Ook Bank Indonesia-museum en Historisch Museum van Jakarta liggen op 10 km afstand.