Hotel Ding Dong ligt in Jaisalmer. Bezoek Khaba Fort en Verlaten Dorpsput van Kuldhara, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ranthambhore National Park en Zandduinen van Sam. Bekijk onze reisgids voor Sam
Khasra No 413 nrThe Rajkumari Ratnavati, 91, Jaisalmer, RJ, 345001
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ding Dong ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ding Dong inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ding Dong uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Ding Dong ?
Dit hotel in Jaisalmer ligt op 0,1 km van Zandduinen van Sam en op 20 km afstand van Ranthambhore National Park en Khaba Fort. Ook Verlaten Dorpsput van Kuldhara en Nathmalji-ki-Haveli liggen op 40 km afstand.