Foxoso Fiori Hotel bevindt zich in Tagore Nagar, een wijk in Jaipur, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Hawa Mahal en Jal Mahal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Birla-auditorium of Sawai Mansingh-stadion. Bekijk onze reisgids voor Jaipur
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Foxoso Fiori Hotel?
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Foxoso Fiori Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 23, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Foxoso Fiori Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Foxoso Fiori Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Foxoso Fiori Hotel?
Dit hotel ligt in Tagore Nagar, op 0,8 km van Mayo College Museum en op 5 km afstand van Akshardham Temple en Sheesh Mahal. Ook Glass Jain Temple en M.I. Road liggen op 10 km afstand.