Gehele woning

VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany

Fotogalerie voor VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany

Een kustlandschap met helderblauw water, een zandstrand en een rotsachtige kustlijn.
Een jachthaven met aangemeerde boten, omringd door kleurrijke gebouwen met rode dakpannen, gelegen tegen een helling.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en een deur naar een balkon.
Een kamer met een groot raam dat uitkijkt over de kust, een zwarte bank, een televisie en een radiator.
Een terras met uitzicht op zee, tafels gedekt met borden en glazen, en een fles wijn.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Sportschool
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany

  • Villa Calypso
    Geschikt voor 6 + 2
    Giglio-eiland, Toscane

    Calypso maakt deel uit van een complex van 3 huizen genesteld in de heuvels van de baai van Giglio Porto. Het charmante stadje Giglio Porto, gelegen aan de oostkust, is een kleurrijke rij huizen genesteld langs een inham tussen twee pieren, ondersteund door een terrasvormige heuvel.
    Villa Calypso is een woning met 3 slaapkamers, 3 badkamers met uitzicht op zee en een terras met uitzicht op de baai van de haven van Giglio. Het huis is ingericht en gedecoreerd in een typische marine- en maritieme stijl, met originele stukken en elementen van de eigenaar die een echte passie voor zeilen is.
    De woning is op 3 niveaus:
    Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met banken en een open haard, een eethoek met een tafel voor maximaal 8 personen en een volledig uitgeruste keuken.
    Op dit niveau, vanuit de woonkamer, staat een groot terras met een adembenemend uitzicht klaar om gasten te verwelkomen voor een 'al fresco' diner onder het trellis, verse lokale vis gegrild op de barbecue of onvergelijkbare momenten van ontspanning doorbrengen liggend op de ligbedden, het dorp en de hele baai bewonderend.
    Op de eerste verdieping is er de slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer, en op de tweede verdieping vindt u de hoofdslaapkamer, de andere tweepersoonskamer en een badkamer.
    Bovendien zou een vriendelijk en vertrouwd koppel dat op het eiland woont er zijn om gasten bij hun aankomst te verwelkomen en hen te helpen met advies en informatie over de attracties van het eiland, om hun vakantie echt speciaal en onvergetelijk te maken.
    Calypso ligt op het prachtige eiland Giglio, omringd door kristalhelder water met een rijke zeebodem vol vis, die een achtergrond vormt voor een gebied van 90% nog steeds wild waar de lage mediterrane struik nog steeds heerst met zijn kleuren en parfums. Prachtige zandstranden en afgelegen baaien, oude paden ondergedompeld in een rijke natuur, adembenemende uitzichten, pittoreske haven en het suggestieve middeleeuwse dorp van het kasteel van Giglio maken het eiland Giglio een schat om te ontdekken. Het is de ideale bestemming voor iedereen die houdt van een echte relatie met natuur en landschap, zee, wandelingen, vogels kijken, mineralen en de fascinerende onderzeeërwereld.

    WONING
    Begane grond: 1 woonkamer, 1 keuken, een groot eetterras
    Eerste verdieping: slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 badkamer,
    Tweede verdieping: 1 grote slaapkamer, 1 tweepersoonskamer en 1 badkamer.
    Vierkante meters: 150
    Buiten: Terras met uitzicht op zee

    AFSTANDEN
    Dichtstbijzijnde dorp: Giglio Porto
    Dichtstbijzijnde stad: Giglio Porto
    Afstand tot winkelen: Giglio Porto 300 m.
    Dichtstbijzijnde restaurant: "La Margherita", "da Meino", "Doria" Giglio Porto,
    Voorgestelde pubs: Bar Pierina, Bar Monti, Botti en Ferrari in Giglio Porto
    Dichtstbijzijnde stranden: Cannelle-strand, Arenella-strand, Caldane-strand


    PRIJS IS INCLUSIEF
    Alle beddengoed en handdoeken
    Alle hulpprogramma's
    WiFi internettoegang
    Water, gas, elektriciteit
    Boot voor excursies rond het eiland

    PRIJS IS EXCLUSIEF
    Borg: € 500,00 te betalen in contanten bij aankomst en terugbetaald aan het einde van de vakantie.
    Eindschoonmaak: € 200,00
    Verwarming op verbruik (alleen winterseizoen)

    HUURVOORWAARDEN
    1 week minimaal verblijf
    Verhuur is zaterdag tot zaterdag
    Korte verhuur op aanvraag overwogen
    Aankomst tussen 4 en 8 p. m.
    Vertrek voor 10.00 uur
    Auto niet essentieel
    Kindvriendelijk

    VOORZIENINGEN
    Inbegrepen services:
    Haardroger, verwarming, internet, strijkijzer en plank, linnengoed aanwezig, handdoeken aanwezig, wasmachine,
    keuken:
    Koffiezetapparaat, serviesgoed en bestek, vaatwasser, fornuis, magnetron, oven, bijkeuken artikelen, koelkast, broodrooster
    Dineren:
    Dineren, zitplaatsen voor 8
    entertainment:
    Boeken, dvd-speler, televisie,
    buiten:
    Terras met zeezicht
    attracties:
    Marina, restaurants, waterparken,
    Lokale services en bedrijven:
    Atm / Bank, Ziekenhuis, Medische diensten, Boodschappen,
    Sport & Activiteiten:
    Diepzee Vissen, Vissen, Jetskiën, Zeilen, Duiken, Snorkelen, Zwemmen, Wandelen, Waterskiën, Walvissen spotten, Windsurfen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en aan het strand in Isola del Giglio. Wil je graag iets actiefs doen? Ga dan naar Haven van Giglio. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Arcipelago Toscano en Le Cannelle. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, duiken en snorkelen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Isola del Giglio
Meer villa's in Isola del Giglio
Kaart
Giglio (GR), Tuscany

In de buurt

  • Haven van Giglio
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Le Cannelle
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Spaggia dell'Arenella
    9 min. rijden - 1.5 km
  • Strand van Campese
    13 min. rijden - 5.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Orbetello Albinia - 87 min. rijden

Restaurants

  • Bar Da Rosa
    5 min. wandelen
  • Hotel Campese
    9 min. rijden
  • Ristorante La Margherita
    5 min. wandelen
  • Da Tony Ristorante Pizzeria
    9 min. rijden
  • La Vecchia Pergola
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany?

Deze villa in Isola del Giglio ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Haven van Giglio, Le Cannelle en Spaggia dell'Arenella. Ook Le Caldane en Nationaal Park Arcipelago Toscano liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over VILLA CALYPSO Isola del Giglio, Tuscany

9,6

Uitzonderlijk

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Perfect location!

Nice Villa ! We really enjoyed the terrace at sunset , the quiet and the wonderful beaches surrounding Giglio. We can't wait to come back.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Villa Calypso Giglio

Superbe emplacement, maison spacieuse, mais cuisine mal équipée et grill très sale. Prix trop élevé pour les prestations proposées.
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great house - beautiful island

Accurate description and photos, efficient and helpful management. Beautiful house with great views above a small village. Having the small boat was really an added value - every day we found a secluded part of the coast far from other people. Perfect for our family of five.
7 nachten verbleven in juli 2019
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Great house, beautiful view

The house is in a magnificent spot, with fantastic sea view, a few minutes from Porto. The house is very confortable with an amazing terrace where we had meals all the time and in the evenings the sunset is fantastic to watch while we had our meal. Porto village has local bakery with fresh croissants, bread, cakes. Great Italian restaurants. Locals are very friendly. Fantastic. Unforgetable holiday. Highly recommended
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

A beautiful house well situated

We really loved this nice little house situated above the City of Porto. The house is stuffed with everything we needed, the terrace is beautiful. We really enjoyed to stay here.