deze lodge ligt in Sector F7, een wijk in Islamabad. Bezoek Aiwan-e-Sadr en Nationaal Monument, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Margalla Hills National Park en Fatima Jinnah-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jinnah Sportstadion of Rawalpindi Cricket Stadium. Bekijk onze reisgids voor Islamabad
Islamabad (ISB-Internationale luchthaven Islamabad) - 34 min. rijden
Restaurants
Bandu Khan Restaurant
12 min. wandelen
Howdy
12 min. wandelen
Loafology
11 min. wandelen
Hardee's
12 min. wandelen
Tutti Frutti FroYo
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Life Style Lodges
Lodge in Sector F7
Een speeltuin, een wasserij en een bubbelbad vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij The Life Style Lodges. Ga het net op via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Spelletjes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Life Style Lodges hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Videogames
Meer
Airconditioning
Droogkast
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Before come contact us.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Before come contact us.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Life Style Lodges?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The Life Style Lodges inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Life Style Lodges uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Life Style Lodges?
Deze lodge ligt in Sector F7, op 2 km afstand van Winkelcentrum The Centaurus, Saudi Pak Tower Building en Safa Gold Mall. Ook Quaid-i-Azam University en Faisal-moskee liggen op 3 km afstand.