Nakheel Suites ligt in Irbid nabij pretparken. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van Jordaanse Heritage en Museum of Yarmukian Culture. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ruïnes van Umm Qais en Tell Mar Elias. Bekijk onze reisgids voor Irbid
Dit aparthotel beschikt over een conciërgeservice, een wasserij en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een zitruimte. Verder is de kitchenette voorzien van een kookplaat en een microgolfoven. Een douche, een bureau en gratis toiletartikelen zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Nakheel Suites heeft 43 kamers met gratis toiletartikelen. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat en een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Winkelcentrum
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
43 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nakheel Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Nakheel Suites?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Nakheel Suites van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Nakheel Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Nakheel Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Nakheel Suites?
Dit aparthotel in Irbid ligt op 3 km afstand van Yarmouk University, Arabella Mall en Al-Hasan-stadion. Ook Museum van Jordaanse Heritage en Dar as-Saraya-museum liggen op 5 km afstand.