No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi
In Iphofen wacht dit 75 m² grote appartement op jullie in een volledig gerenoveerde historische herberg, geschikt voor maximaal 4 gasten. Er zijn 2 slaapkamers, 1 badkamer en een goed uitgeruste privékeuken. Jullie beschikken over privé-wifi, geschikt voor videoconferenties, een televisie en eenvoudig self check-in. Met een privélift bereiken jullie de accommodatie drempelloos en binnen bewegen jullie je barrièrevrij. Het lichte interieur, originele houten balken en lemen muren weerspiegelen het authentieke karakter van de middeleeuwse oude stad.
Stap naar buiten op jullie overdekte privéterras en geniet van de historische sfeer.
Bij het huis is een gezamenlijke parkeerplaats beschikbaar en het openbaar vervoer is bereikbaar. Evenementen zijn op het terrein niet toegestaan. De accommodatie wordt beheerd door een biologische wijnboer met eigen biologische wijngaarden, waardoor jullie tijdens het verblijf in deze prachtig bewaard gebleven middeleeuwse stad kunnen genieten van een bijzonder lokaal tintje.
dit appartement ligt in Iphofen. Geniet van de prachtige natuur bij Naturpark Steigerwald en Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Voormalige Synagoge en Klostergasse. Renaissancebildstock en Tierpark Sommerhausen zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Iphofen
Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 76 min. rijden
Restaurants
Canteen
11 min. rijden
Woodland-Inn
11 min. rijden
Canteen
13 min. wandelen
Brothaus
10 min. rijden
Café Bärenstark
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 524, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat No.1 Apartment "BioBausewein" – with Private Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement in Iphofen ligt op 5 minuten wandelen van Wijngoed Hans Wirsching en Knauf-Museum. Ook Naturpark Steigerwald en Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos liggen op 3 km afstand. Station Iphofen ligt op 15 minuten wandelen.