Hotel Signature Planet ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Indore. Bezoek Khajrana Ganesh-tempel en Rajwada Indore, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Chhappan Dukan en Treasure Island Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Holkar-stadion of Indore Tennis Club. Bekijk onze reisgids voor Indore
Plot No 427 behind Rajpal Toyata, Showroom infron Of CHL 114 Hospital ,, Indore, MP, 452010
In de buurt
Brilliant Convention Centre
3 min. rijden - 2.4 km
Holkar-stadion
7 min. rijden - 6.9 km
Khajrana Ganesh-tempel
8 min. rijden - 7.1 km
Rajwada Indore
10 min. rijden - 9.3 km
Ralamandal Wildlife Sanctuary
20 min. rijden - 15.9 km
Lokaal vervoer
Mangliyagaon Station - 15 min. rijden
Indore (IDR-Internationale luchthaven Devi Ahilyabai Holkar) - 37 min. rijden
Restaurants
One8 Commune
8 min. wandelen
Indian Coffee House
3 min. rijden
Mitti Cafe
3 min. rijden
Balanced Bites Cafe
3 min. rijden
Celebrations
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Signature Planet
Hotel in een winkelbuurt
Een gratis ontbijtbuffet, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Signature Planet. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een feestzaal en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie, vergaderruimtes en een lift
Kamervoorzieningen
De 52 kamers bieden voordelen zoals vloerwarming en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en tandenborstels en tandpasta
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Signature Planet?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Signature Planet?
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Hotel Signature Planet van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hotel Signature Planet inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Signature Planet uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Signature Planet een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van INR 800 per voertuig.
Waar staat Hotel Signature Planet?
Dit hotel ligt in het centrum van Indore, op 3 km afstand van Bombay Hospital, Brilliant Convention Centre en Meghdoot Garden. Indore Museum ligt op 4,1 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.