Hotel Madeleine

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel Madeleine

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Skigebied Obergurgl-Hochgurgl
  • Een gratis ontbijtbuffet, shoppen ter plaatse en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Madeleine. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen, valetparkeerservice en plaatsen voor lang parkeren
    • Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en geldautomaat/bankservice
    • Gratis kranten, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Madeleine bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Kinderbadjassen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 80 cm met kabelzenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 20 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Madeleine?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij Hotel Madeleine inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Madeleine uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Madeleine?

Dit hotel in Sölden ligt op 5 minuten wandelen van Roßbergbahn, Gaisbergbahn en Rosskar-skilift. Skigebied Obergurgl-Hochgurgl ligt op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk