Gehele woning
Rakuten STAY HOUSE x WILL STYLE Saga Imari 102 / Imari Saga
Fotogalerie voor Rakuten STAY HOUSE x WILL STYLE Saga Imari 102 / Imari Saga





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 670 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 126
26 feb - 27 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Aioibashi Bettei
Aioibashi Bettei
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
9.0 van 10, Fantastisch, 30 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
159208
Over deze buurt

Imari, Saga
In de buurt
Amerikaanse Marinebasis van Sasebo48 min. rijden - 31.4 km
Huis Ten Bosch50 min. rijden - 27.4 km- Umi No Silk Road Kan8 min. wandelen - 0.7 km
- Ōkawachiyama14 min. wandelen - 1.2 km
- Heiligdom van Imari16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
- Station Watada - 25 min. rijden
- Nagasaki (NGS) - 68 min. rijden
Restaurants
- 若竹丸伊万里店8 min. wandelen
- ちー坊のタンタン麺 伊万里店12 min. wandelen
- 忍者うどん12 min. wandelen
- 純喫茶ロジエ13 min. wandelen
- とらたま5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Rakuten STAY HOUSE x WILL STYLE Saga Imari 102 / Imari Saga
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw vensterBeoordelingen
24 dec 2022








