Aparthotel

Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Een kamer met een bed, een bureau, een stoel, een tafel en een hanglamp.
Een kamer met een bed, een tafel met stoelen, een kleine kitchenette, een raam met gordijnen en een kroonluchter.
Een moderne keuken met een flatscreen televisie, een eethoek met een tafel en stoelen, een bank met een gekleurd kussen, en uitzicht op groen buiten.
Een hotelkamer met een bed, een tafeltje, een stoel, een kledingkast en uitzicht op de lucht door een raam.
Een balkon met een glazen tafel, een houten stoel en een bloemenvaas.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 214
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

  • In Ferma heeft het appartement in een hotel "met uitzicht op zee-Creta" een uitstekende locatie dicht bij het strand. De woning van 37 m² bestaat uit een woonkamer met 2 eenpersoonsbedden, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer, 1 badkamer en een extra toilet en is geschikt voor 5 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een speciale werkruimte voor kantoor aan huis, kabel- en satelliettelevisie en airconditioning. Een wasmachine is beschikbaar tegen betaling. Een babybedje en een kinderstoel zijn gratis beschikbaar.

    Dit hotelappartement beschikt over een eigen balkon en toegang tot gedeelde voorzieningen zoals een tuin, een terras, een barbecue, een speeltuin en een buitendouche.

    Geniet van een ontspannend uitzicht op zee terwijl je een gezonde maaltijd bereidt voor je geliefden!

    Het Livadi-strand (privéstrand voor hotelgasten) ligt op slechts 150 meter afstand. Het koffiehuis Route 76 ligt op 80 m afstand, de taverne Katerina ligt op 250 m afstand, de taverne Dionysus ligt op 750 m afstand, de taverne en pizzeria Steki ligt op 800 m afstand, de taverne Thea ligt op 300 m afstand, autoverhuur is mogelijk binnen 800 m, een supermarkt ligt op slechts 500 m afstand, en een bakkerij ligt naast het hotel.

    Er zijn 10 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein en er is gratis parkeergelegenheid in de straat.

    Eén huisdier is toegestaan.

    Het appartement wordt dagelijks onderhouden, inclusief om de 2 dagen schone handdoeken en om de 3 dagen schone lakens.

    Lawaai is niet toegestaan tussen 23.00 en 08.00 uur.

    Roken is toegestaan in de gemeenschappelijke ruimtes.

    Kinderen van 0 tot 17 jaar zijn toegestaan en baby's tot 2 jaar verblijven gratis.

    Ontbijt is beschikbaar tegen betaling.

    Strand-/zwembadhanddoeken worden tegen betaling verstrekt.

    Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.

    Deze accommodatie heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.

    Pendeldienst naar de luchthaven beschikbaar tegen betaling.

    - Ontbijt betaling 9,00 € per persoon per nacht

    - Strand-/badhanddoeken betaling 2,00 € per persoon

    - Pendelbus naar het vliegveld betaling 120,00 € per rit

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit aparthotel ligt in Ierapetra. Bezoek Napoleon's House en Venetiaans fort van Ierapetra, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Livadi Beach en Ferma Strand. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Ierapetra
Meer aparthotels in Ierapetra
Kaart
Ferma

In de buurt

  • Livadi Strand
    5 min. wandelen - 0.3 km
  • Ferma Strand
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Strand van Koutsounari
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Kakkos
    5 min. rijden - 1.9 km
  • Voulisma-strand
    46 min. rijden - 33.4 km

Lokaal vervoer

  • Sitia (JSH) - 64 min. rijden

Restaurants

  • Galini Restaurant Bar
    6 min. rijden
  • Taverna Kalliotzina
    11 min. rijden
  • Votsalakia Taverna
    12 min. rijden
  • Aphrodite Pool Bar
    5 min. rijden
  • Nalú
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 214, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment In A Hotel 'with Sea View-Creta' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit aparthotel in Ierapetra ligt op 5 minuten wandelen van Livadi Beach en Ferma Strand. Ook Kakkos en Strand van Koutsounari liggen op 3 km afstand.