Gehele woning
Enjoy the BBQ and starry sky and athletic pool on the large 80 ㎡ terrace.
Fotogalerie voor Enjoy the BBQ and starry sky and athletic pool on the large 80 ㎡ terrace.





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 273
18 jul - 19 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Overlooking the Olympic surf venue from the cypress bath and large terrace.
Overlooking the Olympic surf venue from the cypress bath and large terrace.
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Wasservice
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 320
18 jul - 19 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
201748_431342
Over deze buurt

長生郡一宮町東浪見, 千葉県
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Enjoy the BBQ and starry sky and athletic pool on the large 80 ㎡ terrace.
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
19 externe beoordelingen