Hacienda San Isidro de Iltaqui ligt in de bergen en in een nationaal park in Cotacachi. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Yaguachi Militaire Kazerne en La Piedra Chapetona. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Parque Condor en Termas Nangulví. Tahuantinsuyo Weefatelier en Araque Water Park zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals paardrijden, het afleggen van wandel- en fietsroutes en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Cotacachi
Antigua vía a Cuicocha, Frente a la comunidad de Morochos, Cotacachi, Imbabura, 100302
In de buurt
Laguna Cuicocha
7 min. rijden - 3.4 km
Lago San Pablo
38 min. rijden - 19.8 km
Museo de las Culturas
21 min. rijden - 6.8 km
Plaza de Ponchos
34 min. rijden - 13.1 km
Cascada de Peguche
40 min. rijden - 15.0 km
Lokaal vervoer
Ibarra Station - 36 min. rijden
Quito (UIO-Mariscal Sucre Intl.) - 109 min. rijden
Restaurants
La Marqueza
12 min. rijden
El leñador
12 min. rijden
Especiales “Carnes Coloradas” Esther Moreno de Unda
13 min. rijden
Balcon de Imbabura
18 min. rijden
Café Rio Intag
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Hacienda San Isidro de Iltaqui
Pension in de bergen
Bij Hacienda San Isidro de Iltaqui zijn er de volgende voorzieningen: een gratis lokaal ontbijt, een terras en een vuurkorf. Actieve reizigers kunnen wandelen/fietsen, meegaan op ecotours en paardrijden bij dit pension. Naast een tuin en een spelletjesruimte, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een 24-uurs receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Barbecues en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hacienda San Isidro de Iltaqui bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en vloerwarming, naast voorzieningen zoals gratis wifi en laptopwerkplekken.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Italiaanse Frette-lakens, pillowtopmatrassen en donsdekens
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en vloerwarming
Zijn huisdieren welkom bij Hacienda San Isidro de Iltaqui?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hacienda San Isidro de Iltaqui inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hacienda San Isidro de Iltaqui uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hacienda San Isidro de Iltaqui?
Dit pension ligt in een nationaal park, op 3,6 km van Laguna Cuicocha en op 15 km afstand van Museo de las Culturas en Plaza de Ponchos. Ook Galerij Gabriel Ceballos Ulloa en Otavalo Instituut voor Antropologie liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.