Augusta Hotel & Restaurant ligt bij de zee in IJmuiden. Spaarnwoude, Openbare Golfbaan en Surfschool Zandvoort zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Amsterdam The Style Outlets en Winkelcentrum Vier Meren. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Circuit Park Zandvoort of kies voor een avondje uit bij Havenpark. Bekijk onze reisgids voor IJmuiden
Oranjestraat 98, IJmuiden, 1975 DD
In de buurt
Zandvoort aan Zee
25 min. rijden - 22.5 km
De Dam
31 min. rijden - 34.2 km
Van Gogh Museum
31 min. rijden - 37.3 km
IJmuider Zee- en Havenmuseum
8 min. wandelen - 0.7 km
Circuit Park Zandvoort
25 min. rijden - 22.5 km
Lokaal vervoer
Station Driehuis - 7 min. rijden
Luchthaven Schiphol (AMS) - 22 min. rijden
Restaurants
De Smaeckkamer
11 min. rijden
McDonald's
10 min. rijden
Sluis751
4 min. rijden
Ome Pietje
11 min. rijden
Chiangmai
10 min. rijden
Over deze accommodatie
Augusta Hotel & Restaurant
Hotel bij de zee
Een terras, een koffiebar/café en een bibliotheek verwelkomen je bij Augusta Hotel & Restaurant. Naast een wasserij en een open haard in de lobby, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, vergaderruimtes en conciërgeservice
Een feestzaal, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Pillowtopmatrassen, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Eten en drinken
Continentaal ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 17,50 voor volwassenen en EUR 17,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Art-decoarchitectuur
Feestruimte
Gebouwd in 1907
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Pillowtop-matras
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 17.5 voor volwassenen en EUR 17.50 voor kinderen
Voor een babybed worden kosten aangerekend
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Augusta Hotel & Restaurant?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Augusta Hotel & Restaurant?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Augusta Hotel & Restaurant van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 161, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Augusta Hotel & Restaurant inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Augusta Hotel & Restaurant uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Augusta Hotel & Restaurant?
Dit hotel ligt bij de zee, op 0,7 km van IJmuider Zee en Havenmuseum en op 5 km afstand van Bunker Museum IJmuiden en Hoogovens Museum. Ook Kasteel Brederode en Spaarnwoude, Openbare Golfbaan liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.