Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Fortuna bevindt zich in Milna, een wijk in Hvar, en ligt aan het strand. Haven van Hvar en Haven Palmizana zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Milna en Dubovica-strand. Ook Stadsarsenaal en theater van Hvar en Fort Hvar zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals kajakken, duiken en snorkelen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Hvar
Milna 27, Hvar, 21450
In de buurt
Haven van Hvar
6 min. rijden - 5.5 km
Stadsarsenaal en theater van Hvar
6 min. rijden - 5.5 km
Fort Hvar
7 min. rijden - 5.8 km
Dubovica-strand
10 min. rijden - 5.1 km
Strand van Milna
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Split (SPU) - 177 min. rijden
Restaurants
Caffe Bar Rin Tin Tin
7 min. rijden
Caffe bar Galeb
8 min. rijden
Notos Beach House
4 min. wandelen
Carpe Diem
7 min. rijden
Konoba Stori Komin
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Fortuna
Hotel met een chique stijl niet ver van Strand van Milna
Hotel Fortuna bevindt zich dicht bij Pokonji Dol-strand en Haven van Hvar en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, dineren aan zee en ligstoelen. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Restaurant Fortuna, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice, wasservice en strandlakens
Een kluis bij de receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een receptieruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Fortuna hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met hydromassagedouches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 80 cm met kabelzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en minikoelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 5 km afstand
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
Bar Fortuna
Restaurant Fortuna
Dingen om te doen
Basketballen
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Omheind zwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 2009
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 80 cm met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Roomservice
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 oktober tot 30 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 7 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 11.00 uur tot 22.00 uur
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Fortuna over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 11.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Fortuna?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Fortuna van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 197, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Fortuna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Fortuna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Fortuna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Fortuna?
Dit hotel in Milna ligt aan het strand, op 5 km afstand van Strand van Milna, Pokonji Dol-strand en Stadsarsenaal en theater van Hvar. Ook Haven van Hvar en Fort Hvar liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Fortuna
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 255 van 317 beoordelingen
10 - Uitstekend
255
Gastenscore: 8 - Goed. 49 van 317 beoordelingen
8 - Goed
49
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 317 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 317 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 317 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Madalena
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel, equipe muito simpática, quarto limpo e agradável,,com vista para a praia de Milna. Café da manhã bem variado, muito bom. Apesar de não incluído na diária, não posso deixar de mencionar a excelente qualidade do restaurante. Comida saborosíssima e preço razoável.
Maria Madalena
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was excelente. This is a family owned business and they make you feel at home. They are super helpful and enthusiastic team. Súper recommended place!
Laura
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcos
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome location, with ocean view, friendly staff, excellent food/breakfast, would come back for sure! Totally recommended!
Marcos
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Petri
23 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice small hotel right next to beach. Our family had fun Time during our stay
Petri
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
lenny
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great hotel..gorgeous beach..good restaurant..def stay there again..
lenny
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thais
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
O hotel é pequeno, mas super confortável, com um restaurante delicioso e duas praias bem na frente. Fica a cinco minutos de carro do Centrinho de Hvar.
Thais
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
stephanie
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Propriétaires et personnel super courtois et aidants.
Localisation idéale pour visiter l’île (près de tout mais pas à la marche) et emplacement juste parfait pour profiter de la plage.
stephanie
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Hotel, stayed one night but it was relaxing
William
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alejandra
26 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente servicio, amabilidsd y calidad en la comida
Alejandra
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Irene
22 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service and the hotel was very clean. Very accomodating!
Irene
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonas
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved this amazing place. The hotel has this amazing and calm atmosphere that is difficult to explain, but is needed to experience. Beach just outside the door and great rooms. See you soon.
Jonas
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
16 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was wonderful; we especially like that it's family run!
Linda
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suzanne
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is right turning the beach and walkable to restaurants. Hotel staff friendly and speak English - nothing was too much drama. Hvar is a 15 min taxi ride and the hotel have a deal with a company 18euro one way and very accessible.
Suzanne
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alvaro
12 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just perfect:
Beach: 3 meters away from beautiful beach
Transport to any point of the island at any time
The hosts and services
Premium breakfast and Restaurant
Rooms plenty of space, balcony, ammenities
Alvaro
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Charming hotel, right by the beach with charming people. Fab room and we were really impressed
Susan
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
23 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was located right next ti beach, quite a few restaurants about and quite close to Hvar town which the hotel provided shuttle service to at a very reasonable price
Richard
6 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet jewel in Havr
Had a fabulous 3-night stay at Hotel Fortuna as part of our longer trip in Slovenia and Croatia.
The hotel is close to Hvar but on a gorgeous and much quieter bay - lovely swimming, paddleboard hire and great family restaurants very close.
The hotel itself is great, family run, lovely pool, great breakfast and really friendly staff.
Philip
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DONNA
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel outside of Hvar!
Lovely hotel. We had a balcony room over looking the water, which was beautiful. The staff was very friendly and attentive. Loved the location, beachfront, and the breakfast was great.
DONNA
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
1 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente amabilidad de la familia dueña del hotel. Muy buena ubicación. Muy recomendable.
Mario
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
magda
15 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very helpful and friendly! Great atmosphere
magda
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pedro
18 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was beautiful. The staff was very helpful. The beach is just steps away. The breakfast was delicious.
Pedro
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BoBae
24 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at Hotel Fortuna! Martin was so kind and helpful throughout our stay! The breakfast is amazing and the lady who cooks all the breakfast is an absolute gem! We were so happy to have found an adorable place to stay in Hvar! Would love to be back one day!
BoBae
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
17 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice. Beach Access. Easy access to Hvar town and other sites on the island.
Richard
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kacy
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I don’t often review but our stay here was just so incredible. You should absolutely book to stay here. They include your taxi from the port and so it was very easy to get here. The rooms had incredible blue ocean views, made for incredible sunsets. Private beach so nice and quiet compared to the main town. The staff was SO friendly. Would bring you drinks to the pool and food to your room. I can’t wait to come back!
Kacy
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
15 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay at Hotel Fortuna
Lovely stay at Fortuna. Very friendly and helpful staff always around to help and assist. Can’t fault this hotel at all, tried to think of a negative but can’t. Would love to come back.