Aparthotel

Apartmani Nikolina

Accommodatieklasse: 3.5
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Haven van Hvar

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee (Plavi)

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Studio, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Studio

  • 30 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee

  • 40 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Apartmani Nikolina ligt in Krizna luka, een wijk in Hvar. Bezoek Haven van Hvar en Nikola Winery als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Stari Grad Plain en Scedro. Bekijk onze reisgids voor Hvar
Meer aparthotels in Hvar
Kaart
Mate Hraste 11, Hvar, Hrvatska, 21450

Restaurants

  • Caffe Bar Rin Tin Tin
  • Caffe bar Galeb
  • BB Club
  • La Bocca
  • Restaurant Don Quijote
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Apartmani Nikolina

Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Haven van Hvar
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een wasserij, maar ook een 24-uurs receptie en een limousine- of autoservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, gratis parkeerplaatsen en een gratis lokale shuttleservice worden ook voorzien. Een tuin en barbecues zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een eetruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Apartmani Nikolina heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • 1

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis plaatselijke shuttleservice tot 10 kilometer afstand
  • Gratis shuttleservice van/naar de veerbootterminal
  • Limousine-/autoservice
  • Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon/terras
  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Raambeveiliging

Algemeen

  • 5 units
  • Geluiddichte muren
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal. Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De aanbetaling dient via een bankoverschrijving te worden voldaan binnen 7 dagen na het boeken.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie, ophalen van sleutel

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april t/m 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Accommodatie ook bekend onder de naam

Apartmani Nikolina Apartment Hvar
Apartmani Nikolina Apartment
Apartmani Nikolina Hvar
Apartmani Nikolina Hvar
Apartmani Nikolina Aparthotel
Apartmani Nikolina Aparthotel Hvar

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartmani Nikolina?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Apartmani Nikolina voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartmani Nikolina inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Apartmani Nikolina uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartmani Nikolina?

Dit aparthotel ligt in Krizna luka, op 15 minuten wandelen van Stari Grad Plain en Haven van Hvar. Ook Scedro en Pokonji Dol-strand liggen op 10 minuten wandelen.

Als ik mijn reservering voor Apartmani Nikolina annuleer, krijg ik dan mijn geld terug?

Ja, Apartmani Nikolina biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan, omdat flexibiliteit belangrijk is! Raadpleeg het annuleringsbeleid van Apartmani Nikolina op onze site voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartmani Nikolina

10

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,6

Locatie

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 80 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 85 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Alfredo R

2 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Shelley

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely sea view. Friendly. We liked the ferry pickup and drop off. It made it very accommodating and not having to search for the apartment
2 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Federico

Positief: Netheid, comfort kamer
2 tramos cortos de escalera muy amplia y bien ubicada
3 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Alberto

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had an excelente stay there!
1 nacht verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Nikrooz

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our best stay in an 11 day Croatia trip. Family run, excellent rooms, clean, modern, great location (12 min walk to ferry and old town, 14 mins to a great beach, grocery <1 min walk). There is a bit of uphill walk from the ferry port and rocky terrain down to the beach, but well worth it. Best of all Joseph (English speaking son) was so kind and accommodating. He helped us settle in, provided great suggestions and went above and beyond what we expected. Very smart and helpful.
1 nacht verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Gerhard

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Einwandfrei, piccobello, das Haus ist top gepflegt, das (und soweit ich es sehen kann, die anderen auch) Zimmer ist geräumig und sauber, die Betten bequem. Vom Balkon sehen wir aufs Meer und der Hafen ist in 10min zu Fuß erreichbar. Mein Auto steht in einer der Garagen. Also alles stressfrei und angenehm.
1 nacht verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Torbjørn

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
7 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Suzanne

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owner went out of his way arranging fabulous day trips and recommending dining. He met us up at the ferry and helped us with our bags coming and going. He gave us an explicit map of the area to walk to town, find restaurants, water taxis, and our way home. The apartment was large, the beds comfortable and fully stocked kitchen but we chose to eat out all the time. I highly recommend this property if you’re looking for fun daytime activities and and quiet neighborhood.
4 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Rodrigo

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Definitely the absolute best option in Hvar

I usually don’t leave comments, but this time is a must. The apartment was top-class. Furniture was (or seemed) new and even the colours matched perfectly. The location was perfect, walking distance from everywhere and 2 minutes walk from two supermarkets. Additionally, we had everything we needed to cook/enjoy some time in the apartment. We even had a smart-TV where we watched YouTube and Netflix. On top of that, Josif was by far the best host we ever had. He gently offered himself to pick us up from the port and he even took us there when we left (very) early in the morning. He also helped us out finding the best excursions and restaurants that adjusted our needs and budget, and for some excursions he rang himself and got us some discount. We would choose this apartment every single time.
4 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Fernanda

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brand new apartment with all the facilities you need even for a long stay. The view from the balcony is superb.
5 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Carmen Belén

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The stay here was amazing. The apartment was clean, comfortable and included everything we needed. The location was pretty close to everything: the centre, the port and the restaurants. Also they have parking space so that was really helpful. The owner was super helpful and gave us plenty of tips about places to see and things to do since we arrived. We highly recommend it!
7 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Romain

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’appartement était superbement placé, proche des plages et du centre ! Il est grand et équipé avec tout ce qu’il faut pour passer de bonnes vacances. L’hôte est également très arrangeant et agréable en s’assurant de nous faire passer le meilleur séjour possible ! Parfait
1 nacht verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

chi cheung

3 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Clare

1 nacht verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Dane

1 nacht verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Karolina

Reisde met een groep
Positief: Netheid, comfort kamer

Best place and host ever!

We have stayed In the apartment for 3 nights. The apartment is very clean and it’s in a great location, very close to Hvar center. You have a beautiful view on the sea from the balcony. Our host Josip was excellent, he picked us up from harbour, and for all our stay he was so helpful, has a great knowledge on where to eat and what to see! If you have a chance, you should go on a boat trip that Josip recommends (Blue and green cave). It was one of our favourite day! All of us will strongly recommend this place in Hvar and excellent host! 😃 thanks Josip! We will be back!
3 nachten verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Lukas

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
3 nachten verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Spencer

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owner of the apartment was absolutely amazing. He picked us up from the port and brought us back when we checked out. Amazing service!
1 nacht verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Gary

3 nachten verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Danielle

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property exceeded our expectations! It was the perfect size apartment for my husband and I to stay in for 3 nights, and the main city center was within a beautiful 10 minute walk. The owner Josip went above and beyond to make our stay as easy and as comfortable as possible, and even went out of his way to give us recommendations on the best restaurants and different types of activities to do all over the island. If it wasn’t for his generosity I don’t think our trip would have been half as good without him. I would highly recommend this accommodation to anyone and thank you again for such a great, stress free stay!
3 nachten verbleven in mei 2023

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, comfort kamer

Choose Elsewhere

I had a terrible experience staying here. The host was very rude, telling me that he has to pick me up when it was a 10 minute walk, telling me where to eat, what to do, no bathroom towels, no bedsheets, avoid this place
1 nacht verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

Sarah

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a great stay for me and my two friends. Josip was quick and thorough with communication and was able to pick us up from the ferry when we got in. The property is walkable but up a hill so it was nice to have a ride up. It’s about 10 minutes to walk down to the town. The apartment was clean, cute, and had everything a traveler needs. Josip even left us water and a welcome drink in the fridge! The apartment had a large patio and the surrounding area is quiet and beautiful. Great stay thanks again Josip!
1 nacht verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

rebecca

Reisde met partner, Reisde met familie
Positief: Netheid
The owner met us at the ferry and took us to the apartment. He gave us great recommendations for food and activities on the island. Josip was wonderful!
1 nacht verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

Alice, PHILADELPHIA

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Orange apartment on the top floor was great! Clean and cozy. We liked it a lot!)
3 nachten verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

Ellen

1 nacht verbleven in september 2022