'Rustige omgeving. Je wordt verrast als je binnenstapt in de woning. Wat een gezelligheid! De eigenaresse Anna is niet aanwezig, maar toch is er een warm onthaal. De koelkast staat vol voor een goed ontbijt! En we hebben er heerlijk geslapen.'
'Setrio Guest House is an excellent place to stay in Borganes. Conveniently located, beautiful shared bathrooms and in Borganes which many travelers drive right past. There are shared cooking and eating facilities if that’s what you like. A delightful place and area. '
'We were in Iceland for 10 days doing the Ring Road and I think this was my favorite place we stayed. We were only there for one night but our room was comfortable and the lodgings were awesome. Great views.
There was a communal kitchen and sitting area you could use which worked out great for us. Our group made charcuterie and hot dogs but some other groups there made pasta dinners. There were no TVs which we appreciated because we just ended up talking and laughing with drinks all night. We...
'We hebben genoten van onsverblijf. Een heerlijk schone kamer met een werkelijk prachtig uitzicht over de waterval.
Leuk om even rond te wandelen.
We werden vriendelijk ontvangrn en het ontbijt eas heerlijk.
De hottub maakt het helemaal af.
Kortom een aanrader.'
'What a lovely stay at this beautiful home and property. Gorgeous area to hike and see Icelandic horses. Close to things - hot springs, horseback riding, waterfalls. The owner is a gem and was so available to answer all of our questions about the area. We even got to meet some horses up close and personal. We will be back. House was awesome and accommodated our family of 6! Clean and lovely!'
'Het hotel is erg gedateerd, je slaapt in wat vroeger de studentenkamers van de Universiteit van Bifrost waren. Er is alleen vrij weinig aan gedaan, er zijn wat hotelbedden en kasten in geplaatst maar dat is het eigenlijk wel. Ook de openbare ruimtes zijn niet echt opgeknapt.
Ook hebben de kamers een keukentje inclusief fornuis e.d. maar er zijn nergens borden, bestek of wat dan ook te vinden. De badkamers zijn misschien nog wel het ergste, die zijn vies, overal plekken op de muren en bij ons...
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Kun jij ook zo genieten van de buitenlucht? Tijdens je verblijf in Borgarnes kun je je hart ophalen in de mooie natuur van Lavatunnel van Vidgelmir. Verken hier bijvoorbeeld het noorderlicht en ga ook een keer golfen.
Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen die Hvanneyri te bieden heeft?
Kidafell Farmhouse: deze vakantiewoning nabij Hvanneyri biedt een terras, een tuin en een barbecue om het je tijdens je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Dit vakantiehuis biedt ook gratis parkeerplaatsen voor het gemak. Bekijk alle vakantiewoningen in Hvanneyri.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Hvanneyri wil annuleren?
Ja. De meeste hotelboekingen zijn volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Hvanneyri.
Wat biedt een verblijf in Hvanneyri?
Gasten kunnen onder andere genieten van de universiteit, de musea en de restaurants in Hvanneyri. Deze stad is ook geliefd door zijn culturele en hartelijke omgeving. Er zijn 93 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Hvanneyri.
Wat zijn de leukste plekken om te bezoeken tijdens mijn vakantie in Hvanneyri?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 10 °C. De koudste maanden zijn december en januari, met een gemiddelde temperatuur van 0 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Hvanneyri is 1277 mm.