Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een terras en een smart-tv.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een kluis. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Natuurwandelingen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Husum. Bezoek culturele hoogtepunten Schiffahrtsmuseum Nordfriesland en Openluchtmuseum Ostenfelder Bauernhaus. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Multimar Wattforum. Bekijk onze reisgids voor Husum
Zijn huisdieren welkom bij Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea?
Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Husum ligt op 2 km afstand van Marienkirche, THEO Shopping-Center en Tourism and City Marketing Husum GmbH. Ook Schiffahrtsmuseum Nordfriesland en Golf Club Husumer Bay liggen op 3 km afstand. Station Husum ligt op 23 minuten wandelen.
Beoordelingen over Quiet semi-detached house with garden and garage in Husum on the North Sea