Lopezan House & Living – Spacious Holiday Home in Hornberg for 10 Guests
Bikers welkom!
Ideaal voor een meidenweekend!
Dit ruime vakantiehuis van 320 m² in Hornberg biedt plaats aan maximaal 10 gasten in 5 slaapkamers en 2 badkamers. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken, snel wifi voor videomeetings, verwarming in alle kamers, tv, video-on-demand, wasmachine en droger. Voor gezinnen zijn er een babybedje en kinderstoel aanwezig. Extra voorzieningen zijn skiberging en een pendeldienst naar het station. E-bikes en motoren kunnen in 2 privégarages bij het huis worden gestald.
Op het privéterras zonder overkapping genieten jullie van de natuur. Het huis heeft directe toegang tot het bos en talloze wandelroutes starten direct achter het huis.
Parkeren kan op een gedeelde parkeerplaats bij het huis, in 2 garages of op openbare parkeerplaatsen aan de straat. Evenementen zijn niet toegestaan en nachtlawaai graag vermijden uit respect voor de buren.
De verhuurders wonen op het terrein, maar niet in het gehuurde huis. Een tennisbaan ligt op 15 minuten lopen. Schoonmaakservice is beschikbaar tegen een toeslag. Het centrum is te voet in 10 minuten of met de auto in 2 minuten bereikbaar. Elke kamer heeft een eigen sfeer, met leeshoek en open haard op de bovenverdieping. Lokale attracties zijn onder andere een openbaar zwembad, het openluchtmuseum in Gutach, paddenstoelenexposities, de zomerrodelbaan in Gutach, de Triberger watervallen en Schloss Hornberg. Het openluchttheater in Hornberg biedt een gevarieerd programma.
Het Lopezan House & Living bezorgt jullie een onvergetelijk verblijf!
dit vakantiehuis ligt in Hornberg. Bezoek culturele hoogtepunten Schwarzwälder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof en Zwarte Woud Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Besucherbergwerk Segen Gottes en Bron van de Donau. Park mit allen Sinnen en Sommerrodelbahn Gutach zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Hornberg
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 81 min. rijden
Restaurants
Birgit's Bistro
17 min. rijden
Moosi's Lesecafe
17 min. rijden
Gasthaus Staude
16 min. rijden
Kirnbacher Hof
14 min. rijden
Gasthaus Zur Blume
14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lopezan House & Living – Spacious Holiday Home in Hornberg for 10 Guests?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lopezan House & Living – Spacious Holiday Home in Hornberg for 10 Guests inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lopezan House & Living – Spacious Holiday Home in Hornberg for 10 Guests uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lopezan House & Living – Spacious Holiday Home in Hornberg for 10 Guests?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Hornberg ligt op enkele stappen van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en op 10 km van Park mit allen Sinnen en Sommerrodelbahn Gutach. Ook Schwarzwälder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof en Farrenkopf liggen op 15 km afstand. Station Hornberg ligt op 12 minuten wandelen.