Geheel appartement

Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi

Fotogalerie voor Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi

Een hotel met een balkon, omringd door groen en een houten terras.
Een slaapkamer met twee bedden, een bureau, een stoel, een televisie en een schilderij aan de muur.
Exterieur
Een balkon met een tafel, een plant in pot en een gebouw met een bord achterin.
Een eetkamer met een tafel voor vier personen, omringd door stoelen, met kunstwerken aan de muur en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi

  • De tweepersoonskamer 9 – met douche en wc in Hornberg biedt op 18 m² ruimte aan maximaal 2 gasten. Er is 1 slaapkamer en 1 badkamer. Privévoorzieningen zijn onder andere een balkon met bergzicht, tv, wifi en ontbijt. Geniet van een comfortabel verblijf en begin de dag ontspannen. Deze accommodatie is ideaal voor stellen of solo-reizigers die rust en natuur waarderen. Roken is niet toegestaan in alle kamers en op de balkons. Roken mag uitsluitend voor het huis.

    Ons huis in Hornberg-Niederwasser biedt vier tweepersoonskamers met douche, wc, tv, balkon en wifi. Er is een gemeenschappelijke lounge beschikbaar. Het zwembad ligt op ongeveer 10 minuten lopen. Ideale mogelijkheden voor langlaufen en skiën in de buurt. Centrale ligging voor uitstapjes in het Zwarte Woud, de Elzas, aan de Bodensee en in Zwitserland. Gelegen aan de Deutsche Uhrenstraße, station Hornberg op ca. 4 km afstand. Uitstapjes in de omgeving zijn o.a. Titisee, Triberg, Vogtsbauernhöfe Gutach, glasblazerij Wolfach, Freiburg en Straatsburg. Met de Gutachtal- en Konus-gastenkaart krijgen jullie korting en gratis vervoer. Monteurs welkom. Inchecken kan van 16:00 tot 21:00 uur, uitchecken van 8:30 tot 10:30 uur. Roken is in alle kamers en op de balkons verboden; roken mag alleen voor het huis.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Hornberg. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bron van de Donau en Brendtoren. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Huis van 1000 Klokken en Oli's Snijwerkplaats een bezoekje brengen. Park mit allen Sinnen en Robert Herr Koekoeksklokken zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Hornberg
Meer appartementen in Hornberg
Kaart
Hornberg

In de buurt

  • Een houten bord met 'Willkommen in Oberharmersbach' en een jongen zittend op een bankje.
    Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een meerlaagse waterval omgeven door weelderige begroeiing en rotsen begroeid met mos.
    Triberger Wasserfälle
    12 min. rijden - 9.1 km
  • Huis van 1000 Klokken
    12 min. rijden - 9.1 km
  • Schwarzwälder Freilichtmuseum Vogtsbauernhof
    18 min. rijden - 11.7 km
  • Stadshuis van Gengenbach
    54 min. rijden - 45.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Hornberg - 6 min. rijden
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 86 min. rijden

Restaurants

  • Birgit's Bistro
    14 min. rijden
  • Moosi's Lesecafe
    14 min. rijden
  • Restaurant Tresor
    9 min. rijden
  • Landgasthof zur Lilie
    9 min. rijden
  • Hotel Restaurant Pfaff
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi?

Dit appartement in Hornberg ligt op enkele stappen van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark en op 10 km van Huis van 1000 Klokken en Zwarte Woud Museum. Ook Oli's Snijwerkplaats en Park mit allen Sinnen liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Double Room 9 – with Shower and WC, Mountain View, Balcony, Shared Terrace, Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Einfach super, tolle Gastgeberin, geht auf die Wünsche der Gäste ein.

Pros: Die Sauberkeit dieses Hauses, alles ganz toll.Freundliches Ambiente. Wir haben sehr sehr Wohl gefühlt.