Gehele woning

5 Person Holiday Home in Hönö

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Hönö. Bezoek culturele hoogtepunten Vissersmuseum en Volvo Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Roda Sten Konsthall en Maritiem Museum en Aquarium. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Nya Ullevi of Rambergsvallen. Bekijk onze reisgids voor Hönö
Meer vakantiehuizen in Hönö
Kaart
HEMVÄRNSVÄGEN 32, Hono, Vastra Gotaland County, 47542

In de buurt

  • Een gracht met een brug, gebouwen en een toren op de achtergrond.
    Winkelcentrum Nordstan
    43 min. rijden - 27.0 km
  • Een stadsgezicht met een opvallende hangbruggen, historische gebouwen en een toren op de achtergrond.
    Stadion Nya Ullevi
    46 min. rijden - 28.0 km
  • Een houten achtbaan met steile hellingen en een flinke afdaling, op de achtergrond een helderblauwe lucht met wolken.
    Amusementspark Liseberg
    47 min. rijden - 28.0 km
  • Vissersmuseum
    6 min. rijden - 1.9 km
  • Volvo Torslanda fabriek
    29 min. rijden - 13.4 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Chapmans Torg - 37 min. rijden
  • Göteborg (GOT-Landvetter) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Systembolaget
    18 min. wandelen
  • Tullhuset
    4 min. rijden
  • Trollrunans Bryggeri
    30 min. rijden
  • Klova Hamnkrog
    3 min. rijden
  • Kitchenbar At Lillevale
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

5 Person Holiday Home in Hönö

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • 5 Person Holiday Home in Hönö biedt onder andere een terras.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Barbecues en rookvrije accommodatie
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches
    • Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten dienen de accommodatie op de uitcheckdatum schoon en netjes achter te laten. Als je dit niet doet, wordt een deel van de borgsom ingehouden.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 5 Person Holiday Home in Hönö?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Waar staat 5 Person Holiday Home in Hönö?

Dit vakantiehuis in Hönö ligt op 2 km afstand van Veerbootkade Hönö Pinan en Vissersmuseum. Ook Veerbootkade Öckerö en Veerbootterminal Lilla Varholmen liggen op 5 km afstand.