Gehele woning
The Farmhouse, Ley Farm
Fotogalerie voor The Farmhouse, Ley Farm





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Nuthatch
Nuthatch
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
De prijs is € 566
inclusief belastingen en toeslagen
27 feb - 28 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
su-UK47678-UK47678
Over deze buurt

Yarcombe
In de buurt
Blackdown Hills1 min. wandelen - 0.0 km
Powderham Castle49 min. rijden - 57.0 km- Lyme Regis Beach33 min. rijden - 30.3 km
- Universiteit van Exeter42 min. rijden - 48.2 km
- Devon Cliffs Beach48 min. rijden - 54.8 km
Lokaal vervoer
- Honiton Station - 22 min. rijden
- Exeter (EXT-Internationale luchthaven Exeter) - 50 min. rijden
Restaurants
- Brightside9 min. rijden
- Starbucks13 min. rijden
- Costa Coffee13 min. rijden
- Starbucks17 min. rijden
- The Cerdic (Wetherspoon)13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Farmhouse, Ley Farm
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster



