Erbacher Hof ligt in Homburg. Bezoek Kasteelruïnes van Homburg en Poort van Hornbach, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Natuurpark Saar-Hunsrück en Naturpark Pfälzerwald. Waldstadion en Freizeitzentrum Blieskastel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Homburg
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Erbacher Hof uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Erbacher Hof ?
Dit hostel in Homburg ligt en op 5 km afstand van Casino Homburg, Schlossberghöhlen en Kasteelruïnes van Homburg. Ook Waldstadion en Universitair Ziekenhuis Saarland liggen op 5 km afstand. Station Homburg (Saar) Hbf ligt op 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Erbacher Hof
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kanagasabai
9 dec 2025
Sauber und Preis Leistung gut, nette Gastgeber,
Lage im Industriegebiet, wo quasi kein Bus hinfährt