Geniet van een terras, een tuin en een sauna bij Inviting Hollum Chalet Near Golf Course. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
deze chalet ligt in Hollum. Geniet van de prachtige natuur bij Waddenzee en Strand van Nes. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Reddingsmuseum Abraham Fock en Natuurcentrum Ameland. Jativaka Labyrinth en Fiskerhuske Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hollum
Zijn huisdieren welkom bij Inviting Hollum Chalet Near Golf Course?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5.9 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5.25 per nacht.
Waar staat Inviting Hollum Chalet Near Golf Course?
Deze chalet in Hollum ligt op 2 km afstand van Reddingsmuseum Abraham Fock en Vuurtoren van Ameland. Ook Strand van Hollum en Waddenzee liggen op 5 km afstand.