Holiday Home 'Häusle An Der Hüle' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
Het vakantiehuis Häusle an der Hüle ligt in Hohenstein en heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De woning met 3 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en een extra toilet en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi en een tv. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze vakantiewoning biedt een eigen buitenruimte met een open terras en een barbecue.
Deze vakantiewoning beschikt over een gedeelde tuin voor je ochtendontspanning.
Het openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie hierover vind je ter plaatse.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
dit vakantiehuis ligt in Hohenstein. Bezoek Landgestüt Marbach en Kasteel Lichtenstein, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Naturpark Obere Donau en Wimsen Grotten. Freizeitpark Traumland en Sommerbobbahn Erpfingen zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Hohenstein
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Häusle An Der Hüle' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Häusle An Der Hüle' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Häusle An Der Hüle' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Häusle An Der Hüle' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Hohenstein ligt op 15 km afstand van Kohltal, Landgestüt Marbach en Kasteel Lichtenstein. Ook Freizeitpark Traumland en Skigebied Hennenstein liggen op 15 km afstand.