Gehele woning

Mit großem Garten by Interhome

Fotogalerie voor Mit großem Garten by Interhome

Een houten interieur met een trap, een gang en een deur met ramen.
Een woonkamer met een grote leren fauteuil, een houten eettafel en een televisie op een houten dressoir.
Een slaapkamer met een houten plafond, een bed met metalen frame, een nachtkastje met een lamp, een raam met gordijnen en een lijst met een afbeelding aan de muur.
Een eetruimte met een houten tafel en stoelen, een geel kastje en een kroonluchter.
Een gang met houten lambrisering, prestaties in lijsten aan de muur, een kamerkleed met dessin en een raam aan het einde.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mit großem Garten by Interhome

  • Gezellige woonboerderij van 2 verdiepingen, bouwjaar 1908, gerenoveerd, omgeven door weiden en velden. 1 km van het centrum van Hohenbucko, aan de rand van de plaats, 14 km van het centrum van Dahme/Mark, 25 km van het centrum van Herzberg, in het district Elbe-Elster in Brandenburg, rustige, zonnige ligging, 7 km van het meer, te midden van groen. Voor alleengebruik: wild terrein 3.500 m2 (omheind), groot tuin met bomen, weide, binnenplaats. Winkel 5 km, supermarkt 14 km, restaurant 14 km, bakkerij 500 m, café 14 km, bushalte "Hohenbucko, Dorfmitte" 500 m. Attracties in de buurt: Spreewald 30 km, Schloss Lilliput 2 km, Rittergut Stechau 8 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Körbaer Teich 7 km. Wandelgebied Rochauer Heide 500 m.
    "Mit großem Garten", huis 3-kamers 100 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek en met veel hout ingericht: woon-/eetkamer met eettafel en Sat-TV (Flatscreen TV). 1 kamer met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm). Groot keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra). Bad/douche/WC. Bovenverdieping: 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Elektrische verwarming. Houten vloeren, natuurstenen vloeren. Terras, zithoek in de tuin. Terrasmeubelen, barbecue. Ter beschikking: wasmachine. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats (2 Auto's). Rookvrij huis. Maximaal 3 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders, brandblusser.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Huisdier

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen) 14.0 EUR Bookable extra per person

    #DE9840.100.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Hohenbucko in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Brikettfabrik Louise en Kulturweberei, Stadthalle Finsterwalde. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labyrinth en Irrgarten. Elster Natoureum en Wildpark Johannismühle zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hohenbucko
Meer vakantiehuizen in Hohenbucko
Kaart
Hohenbucko

In de buurt

  • Een groot, koepelvormig gebouw met een parkeerterrein ervoor.
    Tropical Islands Resort
    43 min. rijden - 58.3 km
  • Natuurpark Niederlausitzer Landrücken
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Spreewelten Bad
    40 min. rijden - 50.7 km
  • Flaeming Skate
    49 min. rijden - 70.9 km
  • Spreewald-Therme
    57 min. rijden - 70.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Luckau-Uckro - 19 min. rijden

Restaurants

  • Jürgen Schumann
    8 min. rijden
  • Restaurant Dionisos
    8 min. rijden
  • Gaststätte Zum wilden Eber
    11 min. rijden
  • Schmidt's Schankwirtschaft
    14 min. rijden
  • Josan Pizza-Service Ratskeller
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Mit großem Garten by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Mit großem Garten by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Mit großem Garten by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Mit großem Garten by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in het centrum van Hohenbucko, op 1 km van Natuurpark Niederlausitzer Landrücken en op 15 km afstand van Kartsporthalle en Natuurpark Neder-Lausitzer Heide. Ook Labyrinth en Bos van Bärwalde liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Mit großem Garten by Interhome

6,0

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid
Negatief: Communicatie
7 nachten verbleven in juli 2026