Geheel huisje

rahash hagalim

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Keuken

Over deze buurt

rahash hagalim ligt vlak bij het strand in Hof HaCarmel. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Sites van Menselijke Evolutie op de Karmelberg: De Nahal Me’arot/Wadi el-Mughara Grotten en Ramat Hanadiv. Daarnaast kun je ook First Aliyah Museum en Janco Dada Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Neve Yam Water Park en Moshe Meir Arts Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dor
Meer vakantiehuisjes in Dor
Kaart
moshav dor 52, Hof HaCarmel, 3082000

In de buurt

  • Strand van Dor
    Strand van Dor
    5 min. rijden - 5.6 km
  • Wijnmakerij Carmel
    11 min. rijden - 11.2 km
  • First Aliyah Museum
    11 min. rijden - 11.6 km
  • Winkelcentrum van Zikhron Ya'akov
    11 min. rijden - 11.6 km
  • Nili Museum - Beit Aaronsohn
    11 min. rijden - 11.6 km

Restaurants

  • McDonald's
    8 min. rijden
  • Baronita
    9 min. rijden
  • קפה GREG
    9 min. rijden
  • Limma Resto Bar
    9 min. rijden
  • טראק במושבה
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

rahash hagalim

  • Huisje bij de zee
  • rahash hagalim biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag) en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij rahash hagalim zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bubbelbaden en gratis toiletartikelen
    • Plasmatelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • Privétuinen, keukens en grote koelkasten/vriezers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer ILS 60 voor volwassenen en ILS 60 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij rahash hagalim?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij rahash hagalim inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij rahash hagalim uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat rahash hagalim?

Dit aan het strand gelegen huisje in Hof HaCarmel ligt op 4,5 km van Dor HaBonim-natuurreservaat en op 10 km afstand van Wijnmakerij Carmel en Winkelcentrum van Zikhron Ya'akov. Ook First Aliyah Museum en Wijnmakerij Somek liggen op 10 km afstand.