Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle ligt in District 1, een wijk in Ho Chi Minh-Stad. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Opera House. Fervente shoppers kunnen terecht bij Bui Vien-promenade en Ben Thanh markt. Dierentuin en Botanische Tuin van Saigon en Dam Sen-waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ho Chi Minh-Stad
Kaart
157 Nguyen Du, Ben Thanh Ward, Ho Chi Minh City, 700000

In de buurt

  • Een tuin met een prieel, cactussen en rotsen.
    Tao Dan Park
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een drukke straat 's nachts met een opvallend gebouw met de tekst 'ALLEZ BOU'.
    Pham Ngu Lao Street
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een gebouw met de tekst 'CUA-TAY' boven de ingang.
    Ben Thanh markt
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een verlicht stadsbeeld 's nachts, met gebouwen die oplichten en levendige straten.
    Bui Vien-promenade
    8 min. wandelen - 0.8 km
  • Een traditioneel leeuwendans met een groot oranje leeuwenkostuum voor een gebouw versierd met Chinese decoraties en een menigte toeschouwers.
    Saigon Square
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Saigon - 8 min. rijden
  • Ben Thanh Station - 8 min. wandelen
  • Tan Binh - Internationale luchthaven Tan Son Nhat (SGN) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Bánh Mì Huỳnh Hoa
    3 min. wandelen
  • Charm Bakery
    3 min. wandelen
  • Meat & Meet Korean BBQ Container
    3 min. wandelen
  • flat white coffee
    3 min. wandelen
  • Don Chicken
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle

  • Hotel vlak bij Bui Vien-promenade
  • Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle ligt op loopafstand van Ben Thanh markt en Saigon Square en biedt een terras, een wasserij en nog veel meer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift
    • Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle zorgen voor volop comfort met airconditioning.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Wasserij

Buiten

  • Terras
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2023
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle?

Dit hotel ligt in District 1, op 10 minuten wandelen van Tao Dan Park, Bui Vien-promenade en Ben Thanh markt. Ook Pham Ngu Lao Street en Saigon Square liggen op een kwartiertje wandelen. Ben Thanh Station ligt op 8 minuten wandelen en naar Opera House Station is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Express by M Village Nguyen Du, a brand of Modern Village Lifestyle

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antoine

3 nachten verbleven in januari 2026