Onenight breakfast plan Japanesestyle room 10 / Hatsukaichi Hiroshima
Hotel in Hatsukaichi, op enkele stappen van Setonaikai Nationaal park
Fotogalerie voor Onenight breakfast plan Japanesestyle room 10 / Hatsukaichi Hiroshima





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Hatsukaichi, Hiroshima
In de buurt
Setonaikai Nationaal park1 min. wandelen - 0.0 km
Schrijn van Itsukushima7 min. wandelen - 0.7 km
Daisho-in8 min. wandelen - 0.7 km
Pagode van vijf verdiepingen9 min. wandelen - 0.8 km
Miyajima Ferryterminal17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Miyajimaguchi - 1 min. rijden
- Station Hatsukaichi Kyoteijo-mae - 2 min. rijden
- Iwakuni (IWK) - 62 min. rijden
Restaurants
- 伊都岐珈琲10 min. wandelen
- 宮島ブルワリー12 min. wandelen
- Starbucks12 min. wandelen
- とりい10 min. wandelen
- Cafe Lente6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Onenight breakfast plan Japanesestyle room 10 / Hatsukaichi Hiroshima
Gelijkaardige accommodaties

Grandvrio Hotel Miyajima Wakura
Grandvrio Hotel Miyajima Wakura
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.2 van 10, Fantastisch, 752 beoordelingen
De prijs is € 54
11 mrt - 12 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
68908








