Hotel Miyarikyu

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 313
22 jun - 23 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel Miyarikyu

  • Ryokan vlak bij Miyajima Ferryterminal
  • Hotel Miyarikyu bevindt zich dicht bij Senjokaku-tempel en Schrijn van Itsukushima en biedt een openbaar binnenbad (geen mineraalbron), een koffiebar/café en een bar. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, 離宮, serveert ontbijt en diner. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
    • Een kluis bij de receptie, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
    • Karaoke, meertalig personeel en gratis kranten
  • Kamervoorzieningen
  • De 61 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Aparte badkuipen en douches, toiletten met elektronische bidets en gratis toiletartikelen
    • Televisies met satellietzenders
    • Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 4400

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten die een verblijf inclusief ontbijt of halfpension boeken, ontvangen voor kinderen van 3 tot en met 5 jaar een kindermenu.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 2200 voor volwassenen en JPY 1100 voor kinderen
  • Toeslag voor laat uitchecken: JPY 4400 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om toegang tot de openbare badvoorziening te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Miyarikyu?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Miyarikyu?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Miyarikyu van één nacht voor twee volwassenen op 22 jun. 2026 min. € 313, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Miyarikyu inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Miyarikyu uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van JPY 4400 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Hotel Miyarikyu?

Deze ryokan ligt in Itsukushima, op 10 minuten wandelen van Miyajima Ferryterminal, Senjokaku-tempel en Schrijn van Itsukushima. Ook Daisho-in en Aquarium van Miyajima liggen op 15 minuten wandelen. Station Miyajimaguchi ligt op 23 minuten wandelen en naar Station Hiroden-miyajima-guchi is het 21 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,8

Uitstekend

9,0

Netheid

9,4

Locatie

9,2

Personeel en service

8,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 20 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 49 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Denise

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel on magic island with à gréât view of the Tori gate, extraordinary food and immaculate service!
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Francesco

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel stile ryokan, posizionato di fronte al mare a pochi minuti a piedi dal terminal dei traghetti. Servizio eccellente, ottima anche la cena
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Donna

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful onsen. Very convenient to the ferry.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

SAMUEL

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent séjour

Excellent séjour dans cet hotel que je recommande a 100% pour un dépaysement total un service de qualité
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
お食事がとても美味しくSTAFFもとても親切でした、夜の宮島は昼とうってかわり静かで、宮島内滞在をおすすめします
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yukiko

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
海側の部屋でした。 部屋から厳島神社(夜はライトアップされている)が見える景色が素晴らしく心が癒されました。 宮島の方々皆さんとても親切で食べ物は美味しい、景色は素晴らしい、パワーを頂けました。 また必ず宮島に行きたいと思います。
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KEN YI

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
很舒服的飯店。距離港口很近走路7分鐘,這趟是蜜月之旅,櫃台有準備小禮物讓人很驚喜。服務上也很親切,留下很好的印象。餐點也很好吃很可惜只有一個胃。塌塌米的房間很特別。推薦來宮島旅遊的旅客
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Christoffer

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Ett trevligt hotell med perfekt läge med fantastisk personal. Det är dock ett lite slitet hotell, det saknas även AC på rummen.
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

HIROSHI

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
なし
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ryan

Positief: Netheid, voorzieningen
It’s definitely dated and very old school Japanese style but it’s incredibly charming and the location is beautiful. The kaiseki dinner was incredible. Staying for one night was perfect. My back couldn’t take more.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Diana

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful staff, convenient location to peace park and restaurants
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
新型コロナの事もあると思いますが、清掃が行き届いていて、お部屋も廊下もとても綺麗でした。 ホテルの方々の話し方も親切で、優しさが伝わってきました。また利用したいです。
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Charming and traditional, a step away from the ordinary. The room was spacious and the bath ecperience was incredible.
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

kouya

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

和太鼓は最高のサービス!

厳島内にあるきれいなホテル。スタッフの方々も明るい雰囲気でおすすめです。 スタッフの方が激しく打ち鳴らす和太鼓の演奏に感動しました。
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
従業員の方の対応がとても良かったです。
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The location of the hotel is very close to the shopping area and the shrine. Could use some updating and renovation but the friendly staff and the food were both excellent.
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Herby

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Good Value for Money

Good value for money as the onsen hotel is located at the centre of everything. Deco were a bit worn out, but acceptable. The only drawback was perhaps that being school holiday period wherefore plenty of kids were making the onsen bath their play pool. Not too relaxing when one soaks in an onsen with much "waves"
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Massimo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel che propone esperianza di ryo kan con camere spaziose e dotate di gran vista (quelle che affacciano sul mare). Servizio ottimo e cena eccellente. Lo consigliamo assolutamente
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

GABRIELA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hermosa habitación y servicio excelente

Hotel completamente tradicional, tienen baños públicos, la cena es tradicional y de vez en cuando tienen algún evento artístico tradicional. Las habitaciones son hermosas, amplias, tienen un juego de té, unos panecillos típicos de miyajima. El personal no habla nada de inglés pero se esfuerzan mucho por comunicarse con los turistas y son muy serviciales.
2 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Aude

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ryokan confortable bon rapport qualité

Ryokan confortable très bien placé pour visiter Miyajima. A 2 mn à pied de l’arrivee du Ferry. Le personnel est très gentil, les futons très confortables. La demi pension est dans le forfait et c est bien car le soir peu de restos dans miyajima. Si je devais revenir je prendrais une chambre vue sur le lac j ai regretté de ne pas avoir payé un peu plus pour la vue. La chambre en tatami tradi très bien juste la salle de bains pas hyper propre avec des traces de moisissures dans la ventilation.. Repas le matin buffet. Si vous aimez le japonais le matin c’est top sinon il y a qqs tranches de tartines quand même et du café. Dîner le soir superbe vraiment très bon et très copieux traditionnel très fin. S’il y’ avait un onsen cela aurait encore mieux. Le soir de notre arrivée comme chaque soir il y a un concert gratuit de TAIKO (tambours japonais) franchement très bien. Tranquille après le dîner en Yukata d assister au concert de 30mn Ne pas rater le coucher du soleil sur le temple à 18h30!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buena ubicación

Buena ubicación. Servicio de comida excelente. Personal atento.
1 nacht verbleven in april 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

YINGYING

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
從接待住房到引導用膳都讓人有賓至如歸的親切感. 物超所值的旅館, 下次還想去住.
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Blake

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff in the hotel were very accommodating and helpful. Though they spoke limited English they tried their very best to understand us and with the help of google translate, our requests were conveyed (lol). Beautiful koi pond and a central location for exploring miyajima island. Five min stroll along the shore to the tori and a plethora of fresh oysters and local cuisines in the vicinity
1 nacht verbleven in juni 2017
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

サービスマインドが欲しいですね。。

チェックイン後、部屋までエスコートしてくれましたが、スーツケースは持って貰えず、、 普通なら有り得ないですね。。 随所にその様なところが見られ、残念でした。
Geverifieerd

8/10 – Goed

chi yung weslie

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, comfort kamer
會席晚餐, 美味可口. 夜裡沒甚麼可逛, 宜到該酒店的温泉, 景色一流.