OUCHI HOTEL Yokogawa ligt in Nishi-wijk, een wijk in Hiroshima. Museum voor de Kunst van Hiroshima en Stedelijk Museum voor Hedendaagse Kunst van Hiroshima zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Hiroshima kasteel en Schrijn van Itsukushima. Ga naar Mazda Zoom-Zoom-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Shukkeien, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Hiroshima
OUCHI HOTEL Yokogawa bevindt zich dicht bij Museum voor de Kunst van Hiroshima en Shukkeien en biedt een spelletjesruimte en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en meertalig personeel
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en een automaat
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij OUCHI HOTEL Yokogawa hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
5 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 24 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij OUCHI HOTEL Yokogawa?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij OUCHI HOTEL Yokogawa?
Vandaag, 17 mei 2026, kost een verblijf bij OUCHI HOTEL Yokogawa van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij OUCHI HOTEL Yokogawa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij OUCHI HOTEL Yokogawa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat OUCHI HOTEL Yokogawa?
Dit pension ligt in Nishi-wijk, op 3 km afstand van Museum voor de Kunst van Hiroshima, Hiroshima kasteel en Shukkeien. Ook Stedelijk Museum voor Hedendaagse Kunst van Hiroshima en Mazda Zoom-Zoom-stadion liggen op 5 km afstand. Station Yokogawa 1-chome ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Betsuin-mae is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over OUCHI HOTEL Yokogawa
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,2
Locatie
7,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 112 beoordelingen
10 - Uitstekend
25
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 112 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 112 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 112 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 112 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yuya
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very helpful staff. Rooms are clean, location is good also.
SIU LING
Geverifieerd
4/10 – Slecht
taku
12 jan 2026
チェックインに複数だと時間がかかる。無人なので、分かりにくい。3人部屋は、狭過ぎる。
taku
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cristina
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, clean, small space. My only complain is that one of the beds was very noisy.
Cristina
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was simple, just a bed, table and chairs, and a bathroom. Very clean and presentable, everything I needed for my exploration of Hiroshima. Thank you.
Michael
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amalie
25 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
While it is a slight walk to and from center city it’s not terrible at all, good location. For three of us we were comfortable within the space while there.
Amalie
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
SUZUKI
16 nov 2025
Positief: Netheid
隣の部屋から音が聞こえる
SUZUKI
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martha
7 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet transportation safe and clean
Martha
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Charlotte
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre confortable, tout le matériel et les équipements nécessaires. La salle de vie commune est vraiment géniale. Je n'ai pas forcément eu l'occasion de l'utiliser mais l'espace est vraiment accueillant et l'on s'y sent très bien !
Quartier calme.
Agréable séjour.
Charlotte
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
かよこ
2 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cozy hotel
Good location, clean and cost effective hotel.
The rooms are not very big but they are in good condition and functional even for 3 adults. They provided delicious coffee (which you can get more of from the lobby). The fridge and microwave were convenient.
The area is quiet at night. There is no attendant to check in but they have a tablet with adequate English instructions. There is also no elevator but despite being on the top (5th) floor we didn't find this to be an issue (get a few more steps in!)
Frederic
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
James
3 mrt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Walk up was 5 flights up, outside and in the snow one day: cold and slippery! Shared lounge was nice with seating and mini kitchen. Room was poorly laid out, furnishings didn’t fit well, needs redesigned. Property was 15 minute walk from nearest train station.
James
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Chisato
17 jul 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room is too small
Bed is not good
Room is not cleaned
Bathroom is too small
Dryer is broken
Chisato
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Brian
19 okt 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Adequate accommodation. My main criticism is that the room rate was similar to the rate that I paid for a far superior room in Osaka. The Ouchi is in a somewhat remote location that was difficult to find on a dark evening. No staff was present. Several aggressive « Strictly Prohibited « signs greeted us. The spartan, small room was reasonably clean. Our wet clothing from a rain downpour could not be dried because the dryer was out of order. The bed and pillow were uncomfortable. The room charge should have been half of what I paid. Quite disappointing.
Brian
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
31 aug 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic and oké, but far from public transport and no elevator.
Geert
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dominick
24 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was good
Dominick
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yuya
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
清掃はきちんとされていて、エアコンもつけてあり、嬉しかった
Yuya
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jad
13 aug 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
A spartan place which is fine when on a tight budget, but the bed was extremely uncomfortable and the unstaffed check-in process was slightly annoying after a long travel day. The lack of elevator was less than ideal for carrying up our suitcase as well. I’d only recommend this place to backpackers and people who like camping.