Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo ligt in Higashihiroshima. Bezoek culturele hoogtepunten Higashihiroshima City Museum of Art en Stedelijk Museum voor de Kunst van Higashihiroshima. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Hot Kamo en Saijo Nonta-no-Sakagura Wegstation. Bekijk onze reisgids voor Higashihiroshima
Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis kranten, bagageopslagruimte en een automaat
Een lift
Kamervoorzieningen
De 87 kamers hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en shampoo
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (89 centimeter brede deur)
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie staat geen alcoholische dranken toe.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo?
Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo van één nacht voor twee volwassenen op 2 aug. 2026 min. € 44, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo?
Dit hotel in Higashihiroshima ligt op 10 minuten wandelen van Kamoizumi-sakebrouwerij en Saijo Sakebrouwerijstraat. Ook Higashihiroshima City Museum of Art en Hot Kamo liggen op een kwartiertje wandelen. Station Higashihiroshima Saijo ligt op 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Higashihiroshima Hills Saijyo
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
6,4
Locatie
8,0
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 94 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 94 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
YOSHIO
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ウェルカムドリンクが良かった。
YOSHIO
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
??
2 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ホテルもキレイで清潔でした。
??
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natsumi
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ユニットバスが狭かったりと古い印象でしたが、綺麗に掃除されておりゆったり過ごせました。
Natsumi
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Susan
30 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Front desk staff was not welcoming or friendly over the four days that we stayed
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
It was the only hotel which had a room continuesly for a two week stay in Saijo.
The hotel is quite old, but staff is friendly and breakfast quite good. About 800m from Seijo train station.
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tmy
14 okt 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten