Augustiner Hotel ligt in Hillesheim naast een golfbaan. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Noord-Eifel en Natuurpark Hoge Venen-Eifel. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Wild- and Erlebnispark Daun en ring°werk. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nürburgring of Nürburgring Grand-Prix Circuit. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Hillesheim
Augustinerstraße 2, Hillesheim, RP, 54576
In de buurt
Natuurpark Noord-Eifel
8 min. rijden - 9.2 km
Golf Club Eifel
3 min. rijden - 3.3 km
Adler- und Wolfspark Kasselburg
8 min. rijden - 8.6 km
Dreimühlen Wasserfall
18 min. rijden - 13.3 km
Eifel-Vulkanmuseum
22 min. rijden - 24.2 km
Lokaal vervoer
Station Oberbettingen-Hillesheim - 4 min. rijden
Luchthaven Keulen - Bonn (CGN) - 80 min. rijden
Restaurants
Kuvan‘S Grill
3 min. wandelen
Historische Wassermühle
6 min. rijden
Mamma Maria
10 min. rijden
Forsthaus Kasselburg
7 min. rijden
Kiyo
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Augustiner Hotel
Hotel met een chique stijl naast een golfbaan
Bij Augustiner Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een bar. Geniet van faciliteiten zoals een pro-shop en een caddie bij dit hotel. Trakteer jezelf op wat rust en ontspanning bij Kloster Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een businesscentrum en een restaurant.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een lift, een feestzaal en een golfbuggy ter plaatse
Een automaat
Kamervoorzieningen
De 57 kamers zijn inclusief voordelen zoals aparte zitruimtes, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.00 uur in het weekend
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Binnenzwembad
Golfcaddies
Golfkarretjes
Professionele golfshop
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Voorzieningen
Automaat
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift (80 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Tapijt in de kamer
Meer
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Apart zitgedeelte
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 35.00
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35.00
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 19.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15.00 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 35.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Augustiner Hotel Hotel
Augustiner Hotel Hillesheim
Augustiner Hotel Hotel Hillesheim
Veelgestelde vragen
Beschikt Augustiner Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Augustiner Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Augustiner Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 35.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Augustiner Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Augustiner Hotel?
Dit wellness hotel in Hillesheim ligt op 3,4 km van Golf Club Eifel en op 10 km afstand van Adler- und Wolfspark Kasselburg en Natuurpark Noord-Eifel. Ook Dreimühlen Wasserfall en Eifel-Vulkanmuseum liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Augustiner Hotel
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 30 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 30 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Ivan
10 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aangenaam verblijf !
Ivan
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Koen
11 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lekker ontbijt en welness is goed.
Koen
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
C.
Reisde met partner
1 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war sauber & geräumig. Das Personal freundlich & kompetent im Hotel.Das Zimmer hätte ein paar Extras vertragen, Zahnputzbecher usw.
Haben Abends im Hotelrestaurant gegessen ohne Halbpension. Das würden wir persönlich nicht empfehlen, es zog, der Service war ausbaufähig & das Essen durchwachsen. Einiges sehr gut, anderes leider nicht.
C.
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Sven
25 jan 2026
Positief: Voorzieningen
Zimmer sind leider sehr abgewohnt
Sven
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Christophe
12 jan 2026
Christophe
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
William
Reisde met familie
6 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely love this hotel, have stayed twice this year and it is a lovely location. The rooms are lovely and a good size with comfortable beds, the breakfast is fantastic, the sauna area is excellent, the staff are wonderful. Can't wait to stay again!
William
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Reiner
12 okt 2025
Reiner
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Manuela
10 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kurzer Aufenthalt im Augustiner Hotel
Manuela
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
titus
31 aug 2025
titus
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
25 jun 2025
Daniel
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Manfred
Zakenreiziger, Reisde met familie
11 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Gerne wieder.
Manfred
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Marcello
30 apr 2025
Marcello
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Tobias
4 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles top!!!
Tobias
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Ulrike
31 mrt 2025
Ulrike
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Silke
Reisde met partner
30 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Wir sind pro Jahr in etwa 10-15 Hotels in der 4-5 Sterne Kategorie.
4 Sterne im Augustiner finde ich schon hoch bewertet.
Zu aller erst ein Lob ans Personal. Sowohl Check In, als auch Check Out sehr freundlich. Personal im Frühstück, trotz hoher Belegung sehr freundlich und bemüht immer Alles aufzufüllen.
Das Zimmer war nicht gerade einladend. Ein bisschen neue Farbe würde gut tun. Der Teppich in die Jahre gekommen. Ganz zu Schweigen von Schrank und Schreibtisch.
Der Fernseher ist wirklich groß...Allerdings ließ er sich nicht in Richtung Bett verschieben. So dass ein entspanntes Schauen kaum möglich war.
Bad war ok. Die Dusche groß ubd und eine tolle Armatur mit angenehmem Strahl.
Wie schon öfter erwähnt, weder eine Flasche Wasser, noch ein Wasserkocher auf dem Zimmer. Ist heutzutage eigentlich überall üblich.
Man wirbt mit dem neuen Wellnessbereich und verlangt dann pro Person 7 Euro für eine Wellnesstasche. Kennen wir so auch nicht.
Frühstücksbereich war modern und freundlich.
Frühstück ok...aber auch nicht mehr und nicht weniger.
Schön ist das kostenlose Parken.
Je nachdem, Was man plant, ist ein Auto für Unternehmungen schon ratsam.
Vor Ort ist ein Supermarkt und 2-3 Restaurants.
Alles in Allem würden wir das Haus für den Preis nicht mehr besuchen.
Silke
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Holger
Reisde met partner
30 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hat alles gepasst. Vielen DANK!
Holger
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Beate
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Organisation beim Frühstück war etwas chaotisch. Es gab öfter keine Teller und Müslischalen. Aber man sehr bemüht und das Frühstück ist vielfältig und lecker
Beate
2 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Claudine
Reisde met een groep, Reisde met huisdieren
20 feb 2025
Die Unterkunft lag direkt an der Straße, fand ich jetzt nicht so gut .
Claudine
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Karl
Zakenreiziger
24 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Most welcoming place
Excellent staff and excellent place to stay.
Karl
4 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
Zakenreiziger
24 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Martin Ludwig
Ein sehr schönes Hotel mit einem neuen Wellness Bereich. Schönem Frühstück und kostenlosen parken.
Martin
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Alexander
Reisde met partner
15 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles Top, gerne wieder. Danke.
Alexander
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Stephane
Zakenreiziger
9 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil et Services irréprochables
Tout est bien passé, le personnel est vraiment au service du client. J'ai bcp apprécié l'accueil, la superficie de la chambre et le petit-déjeuner.
Stephane
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Petra
Reisde met partner
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauber, keine unnötige tägliche Zimmerreinigung, freundliches Personal hier ist Kerstin hervorzuheben sie macht ihren Job mit Herz und Leidenschaft. Danke dafür
Petra
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Mick
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer