Gehele woning·Particuliere eigenaar
The Harbour Villa is located in Dodanduwa Hikkaduwa Sri Lanka.
Villa in Hikkaduwa
Fotogalerie voor The Harbour Villa is located in Dodanduwa Hikkaduwa Sri Lanka.





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lavanga Resort & Spa
Lavanga Resort & Spa
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
5.8 van 10, 18 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 14 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Dodanduwa , Hikkaduwa ,Sri Lanka., Southern Province
In de buurt
Narigama Beach2 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Unawatuna25 min. rijden - 25.0 km- Ratgama Lake11 min. wandelen - 1.0 km
- Koraalrif van Hikkaduwa5 min. rijden - 3.7 km
- Strand van Hikkaduwa6 min. rijden - 4.4 km
Restaurants
- Cool Place Hikkaduwa Narigama3 min. rijden
- Hansa Surf2 min. rijden
- Sunbeach Hotel2 min. rijden
- Friends Indeed2 min. rijden
- Steffi’s Mandala2 min. rijden








