mukain Ocean Villa Student Only Limited Time / Kamo District Shizuoka
Fotogalerie voor mukain Ocean Villa Student Only Limited Time / Kamo District Shizuoka





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 312
24 feb - 25 feb
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Kamo District, Shizuoka
In de buurt
Inatori-onsen1 min. wandelen - 0.0 km
Inatori Bunka Park17 min. wandelen - 1.4 km
Izu Animal Kingdom4 min. rijden - 2.7 km- Inatori Kogen Park & Boomhut3 min. rijden - 2.1 km
- Imaihama strand10 min. rijden - 5.3 km
Lokaal vervoer
- Station Izuinatori - 9 min. wandelen
Restaurants
- マクドナルド16 min. wandelen
- ヤシ12 min. wandelen
- かっぱ食堂9 min. wandelen
- TATENOICHI17 min. wandelen
- 中華 長太13 min. wandelen
Over deze accommodatie
mukain Ocean Villa Student Only Limited Time / Kamo District Shizuoka
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1474471