Gehele woning·Particuliere eigenaar
Goodale Haus
Vakantiehuis in Hermann
Fotogalerie voor Goodale Haus





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 14
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Historic District Inn 4 Bed/ 3 Bath in the heart of downtown Hermann!
Historic District Inn 4 Bed/ 3 Bath in the heart of downtown Hermann!
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 69 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 14 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Hermann, MO
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Goodale Haus
9,6
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
14 nov 2025
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Amber M.
12 nov 2025
Positief: Netheid
Amber M.
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Becky P.
14 okt 2025
Positief: Netheid
Becky P.
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
brooke l.
28 mei 2025
Positief: Netheid
Great place to stay
brooke l.
3 nachten verbleven in mei 2025








