Geheel appartement

Holiday Apartment Isabelle Presseggersee

Fotogalerie voor Holiday Apartment Isabelle Presseggersee

Een berglandschap bedekt met sneeuw, met een gebouw met meerdere balkons en een piste op de voorgrond.
Een kleine keuken met witte kastjes, een magnetron, een oven, een koffiezetapparaat en een betegelde spatwand.
Een eenpersoonsbed in een kamer met een houten hoofdeinde, een raam met gordijnen, een radiator en een nachtkastje met een lamp.
Een meerlaags gebouw met balkons, een stenen muur en een berg op de achtergrond.
Een gezellige kamer met een houten tafel, een bank en een televisie aan de muur.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 356
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Apartment Isabelle Presseggersee

  • Het 36 m² grote appartement in Presseggersee biedt plaats aan maximaal 2 gasten in 1 slaapkamer. Jullie beschikken over een badkamer met douche en toilet en een volledig uitgeruste keuken. In alle ruimtes is verwarming, wifi, tv en een kinderstoel aanwezig. Verder zijn er een skiruimte en prachtig uitzicht op het meer en de bergen.



    Onze wifi is geschikt voor normaal vakantiegebruik. Voor thuiswerken of intensief zakelijk gebruik is de verbinding niet bedoeld – dit appartement is juist ideaal om te ontspannen, te sporten en van de rust te genieten.



    Geniet op het privébalkon van de mooie omgeving. De gezamenlijke tuin met zonnig terras nodigt uit tot relaxen.



    Jullie kunnen parkeren op de gedeelde parkeerplaats bij het huis. De accommodatie ligt dicht bij het openbaar vervoer en het strand. Tot 2 huisdieren zijn welkom, maar feesten zijn niet toegestaan.



    De verhuurders wonen op het terrein, maar niet in jullie accommodatie. Tijdens jullie verblijf is een schoonmaakservice beschikbaar tegen meerprijs. Het strand ligt op slechts 3 tot 8 minuten lopen, het skigebied Nassfeld is in 20 minuten met de auto of gratis bus bereikbaar. Verschillende restaurants voor lunch en diner zijn op 3 tot 8 minuten lopen. Het mineraalrijke leidingwater maakt flessenwater overbodig. Lokale activiteiten zijn wandelen, klimmen, kajakken, raften, mountainbiken, skiën, skitochten, museumbezoek en de Terra Mystika mijn.

    - Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier per nacht

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional costs listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Hermagor-Pressegger See. Bezoek culturele hoogtepunten Gailtaler Heimatmuseum en Terra Mystica. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Pendolino en Fun Park dell'Angelo. Funbob Tarvisio en Claudio Vuerich Pontebba IJsbaan zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Hermagor-Pressegger See
Meer appartementen in Hermagor-Pressegger See
Kaart
Presseggersee

In de buurt

  • Een skiër die een truc uitvoert op een helling, met een bergachtig landschap op de achtergrond.
    Skigebied Nassfeld Pressegger See
    14 min. rijden - 17.3 km
  • Een rij houten boten op een kiezelstrand aan een kalm meer, met heuvels op de achtergrond.
    Millstätter See
    33 min. rijden - 40.4 km
  • Een rustig meer met heldere reflecties, omgeven door herfstkleurige bomen en bergen op de achtergrond.
    Nationaal park Triglav
    39 min. rijden - 55.4 km
  • Pressegger See
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Erlebnis Park
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Hermagor-Pressegger - 5 min. rijden
  • Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Kapas River
    7 min. rijden
  • Pizzeria Bar Vinissimo
    5 min. rijden
  • Mari e monti
    5 min. rijden
  • Bärenwirt
    6 min. rijden
  • Klammwirt
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment Isabelle Presseggersee?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment Isabelle Presseggersee?

Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment Isabelle Presseggersee van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 356, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Isabelle Presseggersee inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Isabelle Presseggersee uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Apartment Isabelle Presseggersee?

Dit appartement in Hermagor-Pressegger See ligt op 10 minuten wandelen van Lake Pressegg en Erlebnis Park. Zomerrodelbaan Pendolino ligt op 4,4 km.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk