Fotogalerie voor Apartment 1 on the upper floor - Haus Tucholke, only 250m to the beach, incl. WLAN





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 2 26 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Welcome to Haus Renate Whg.4 in the Ostseebad Bansin on Usedom.
Welcome to Haus Renate Whg.4 in the Ostseebad Bansin on Usedom.
- Keuken
- Gratis wifi
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1 Upstairs Tucholke, Rudi
Apartment 1 Upstairs Tucholke Rudi
Apartment 1 Upstairs - Tucholke, Rudi Apartment
Apartment 1 Upstairs - Tucholke, Rudi Heringsdorf
Apartment 1 Upstairs - Tucholke, Rudi Apartment Heringsdorf
4477_8514
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Heringsdorf. Bezoek Usedom Boomkroonpad en Golfbaan Baltic Hills Usedom als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Świnoujście en Natuurpark Usedom. Seebrücke Ahlbeck en Pier van Heringsdorf zijn ook een bezoek waard. Ga met je golfclubs de dichtbijgelegen linksbaan op of beleef een avontuur zoals wandelen, fietsen en mountainbiken.

Heringsdorf, Mecklenburg-West Pomerania
In de buurt
- Strand van Ahlbeck - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Seebrücke Ahlbeck - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Pier van Heringsdorf - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Ahlbeck Spoorwegmuseum - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Tropenhaus Bansin - 7 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Terrassencafe an der Seebrücke - 12 min. wandelen
- Braca - taste The Breeze - 5 min. wandelen
- Pommersche Fischstube - 16 min. wandelen
- Da Camillo - 15 min. wandelen
- Luv & Lee - 8 min. wandelen