Pearl Of The North ligt in Hatzor Haglilit. Bezoek Rosh Pina Old Synagogue en Tel Hazor, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Rosh Pina Reserve en Hula-natuurreservaat.
Overweeg een verblijf bij Pearl Of The North en geniet van een tuin, een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), gratis kranten en meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals privébubbelbaden binnen en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en gratis kranten.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Pearl Of The North?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Pearl Of The North van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 339, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Pearl Of The North?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pearl Of The North inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Pearl Of The North uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Pearl Of The North?
Dit appartement in Hatzor Haglilit ligt op 10 minuten wandelen van Uitkijkpunt van Nimrod en Rosh Pina Old Synagogue. Ook Rosh Pina Reserve en Rosh Pinna Glas liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.