Slechts een korte wandeling naar het belangrijkste surfstrand en toegang tot het Ocean Side Resort-zwembad, het bbq-gebied en het Oceanside Restaurant. Voorzien van airconditioning voor uw comfort. *** Slaapplaatsen 4 *** Off Street Parking **** Jij Dit appartement bevindt zich op het 2e niveau van het complex 'Providence'. De woonkamer komt uit op een klein privébalkon, een geweldige plek om te zitten en te ontspannen op koele zomeravonden. Er zijn twee slaapkamers en het appartement is volledig zelfstandig. Toegang tot het prachtige zwembad en de BBQ-gebieden van Ocean Side Resort en het Oceanside Restaurant (dat deel uitmaakt van hetzelfde complex), zal helpen de perfecte vakantie te voltooien. Geen lift
De keuken kijkt uit op de open woonkamer. Het appartement is zelfstandig, met een magnetron, kan, broodrooster, oven, fornuis, koelkast en vriezer, bestek, servies, potten en pannen en andere kookapparatuur. Een tv, stereo en video zijn ook aanwezig. Er is een aparte wasruimte met een wasmachine, wastafel en droger. De woonkamer heeft twee slaapbanken voor twee personen. De woonkamer komt uit op het ontspannende balkon via glazen schuifdeuren. Een ogenblik geduld, een diavoorstelling van het pand begint.
Er zijn twee slaapkamers met beide kasten en kaptafels met spiegels. De grote slaapkamer heeft een tweepersoonsbed met twee nachtkastjes. Slaapkamer 2 heeft een stapelbed en een uitschuifbed, ook een kleine tv / dvd plus afstandsbediening. De badkamer heeft een douche en toilet. Op loopafstand van winkels, restaurant en de prachtige Hawks Nest Golf Club.
We hebben alle informatie in dit document verkregen uit bronnen die wij als betrouwbaar beschouwen; we kunnen echter de nauwkeurigheid ervan niet garanderen.
dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Hawks Nest. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Tea Gardens-Hawks Nest Bridge en Dark Point Aboriginal Place. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Hawks Nest Golf Club en Dolphin and Whale Watching Cruises. Pelican Park en Fly Point Marine Reserve zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals motorbootvaren en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Hawks Nest
Beschikt Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment?
Dit appartement ligt in het centrum van Hawks Nest, op 5 minuten wandelen van Myall Park en Bennetts Beach Hawks Nest. Ook Hawks Nest Golf Club en Pelican Park liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Providence 5 - Beachside 2 Bedroom Apartment
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Julie M.
8 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Good location to beach, pool was lovely, parking good, unit itself was renovated and modern
Easy experience with property managers, modern apartment, recently renovated, pool was lovely, kitchen well equipped. Close to beach and food.
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Annette C.
29 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location & well refurbished unit
Close to beach & venue. Quick drive to many beautiful locations & eateries. Such a relaxing feel to the area.
Small bathroom otherwise a great 2 bed unit.
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sharon C.
2 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent place to stay
Great location close to the beach. Well laid out and beautifully furnished apartment. Excellent pool and spa. A will be back for sure.
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Julie H.
11 apr 2025
Positief: Communicatie
Basic older style flat near beach
Not well maintained property. Noisy renovations surrounding. Good enough for a young family of 4. Short drive to expensive IGA.
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Elissa B.
2 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely presented home
Beautiful home, clean and bright however the bunk bed squeaks like you wouldn’t believe and the main bed is terribly hard.
The shower was horrific, wouldn’t maintain temperature and had no preassure.
Otherwise good location but I wouldn’t stay there agaim
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Peter S.
14 nov 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice clean unit and good location
Very tidy little unit. Only one flight of stairs to the door. Nice layout with balcony of lounge room. All in all, good place for a 5 night stay with no problems at all. Small bathroom but not a real issue. Recommended.