Geheel appartement

100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies

Fotogalerie voor 100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies

Een wintersportgebied met houten lodges, sneeuwbedekte bomen en skiërs.
Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een raam met gordijnen, een bed met beddengoed met een patroon, en drie ingelijste foto’s aan de muur.
Een kleine keuken met een houten eettafel, zwarte stoelen en een zwart aanrecht.
Een knus woongedeelte met houten inrichting, een eethoek met tafel en stoelen, een bank, een keuken met spoelbak en aanrecht, en een aan de muur bevestigde televisie.
Een houten gevel met een overdekte veranda en een gazon.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies

  • Het Chalet Jorasse 1D is een prachtig pand, ideaal gelegen in Les Saisies. Het chalet ligt op 100 m van de skipistes. Winkels en het dorpscentrum liggen op 600 meter van de accommodatie. gemiddelde oppervlakte 47 m². begane grond. orientatie : zuid. woonkamer met bedbank. kamer met 2 persoons bed (160). kamer met 2 individuele bedden, 2 stapelbedden. keukenblok met raclette set, boiler, koffiezetapparaat, oven, broodrooster, vaatwasser, magnetron, keukenplaten, koelkast. douche met douche, WC. badkamer met bakuip. terras. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Saisies in de bergen. Wintersportplaats Megève en Wintersportplaats La Clusaz zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Palais des Sports of Halle Olympique. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Les Saisies
Meer appartementen in Les Saisies
Kaart
Hauteluce, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Skilift van Carrets
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Bureau voor toerisme van Les Saisies
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Skilift van Legette
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Skilift van Manant
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Le Signal Centre Aquasportif des Saisies
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Le Fayet - 37 min. rijden

Restaurants

  • La Chocolatine
    7 min. wandelen
  • Bergerie De La Palette
    22 min. rijden
  • La Tete De Mule
    24 min. rijden
  • Yeti's
    7 min. wandelen
  • Rest'o Saisies
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 100m from ski slopes, Ground floor, terrace, tv, ski locker, 47m², Les Saisies?

Dit appartement in Les Saisies biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Skilift van Legette, Skilift van Carrets en Skilift van Bisanne. Ook Bureau voor toerisme van Les Saisies en Le Signal Centre Aquasportif des Saisies liggen op een kwartiertje wandelen.