Geheel appartement
Villa Liesl by ALPS RESORTS
Appartement in art-decostijl in Haus im Ennstal met gratis parkeerplaatsen
Fotogalerie voor Villa Liesl by ALPS RESORTS





VIP Access
Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
Als lid krijg je meer
- Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
- Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
- Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon/terras
Geluidsisolatie
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon/terras
Geluidsisolatie
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon/terras
Geluidsisolatie
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Erzherzog-Johann-Straße 220, Haus im Ennstal, 8967
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Apartmentresort MyLodge
Apartmentresort MyLodge
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Parkeren inbegrepen
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
De prijs is € 309
inclusief belastingen en toeslagen
28 nov - 29 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 500 per accommodatie per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Liesl by ALPS RESORTS Hotel
Villa Liesl by ALPS RESORTS Haus im Ennstal
Villa Liesl by ALPS RESORTS Hotel Haus im Ennstal
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,8








