10/10 – Uitstekend
Jesse






































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 20 apr. 2026, kost een verblijf bij Le Petit Prince Lakeside Hotel & Rooftop Bar van één nacht voor twee volwassenen op 23 apr. 2026 min. € 48, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van VND 4500000 per voertuig.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Hanoi ligt vlak bij de luchthaven, vlak bij Hoan Kiem Meer Weekend Wandelstraat en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi. Ook Meer van Hoan Kiem en Waterpoppentheater van Thang Long liggen op 5 minuten wandelen. Station Long Bien ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Hanoi is het 18 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

