Margaery Boutique Apartment ligt in Tay Ho, een wijk in Hanoi. Dong Xuan Market en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Hoan Kiem en Tay-meer. Ho Tay-waterpark en Botanische tuin van Hanoi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hanoi
134 Tu Hoa, Quang An, Tay Ho, Hanoi, Hanoi, 100000
In de buurt
Tay-meer
1 min. wandelen - 0.1 km
Tran Quoc-pagode
5 min. rijden - 3.0 km
Tay Ho Pagode
2 min. wandelen - 0.2 km
Winkelcentrum Syrena
13 min. wandelen - 1.2 km
Dinh Quang Ba
4 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Station Long Bien - 10 min. rijden
Station Ga Co Loa - 16 min. rijden
Hanoi (HAN-Internationale luchthaven Noi Bai) - 30 min. rijden
Restaurants
Cafe Du Lac
3 min. wandelen
Sunset Bar
2 min. wandelen
The Oven D'Or
7 min. wandelen
Nagocha Matcha Specialty & Tea House
10 min. wandelen
Intercontinental Hanoi Club Lounge
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Margaery Boutique Apartment
Dit aparthotel beschikt over een droogkuis/wasserijservice, een wasserij en een 24-uurs receptie. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en een geldautomaat/bankservice. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een wasmachine/droogkast en een keuken met een koelkast. Een flatscreentelevisie, een regendouche en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Margaery Boutique Apartment heeft 19 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en pantoffels. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Hanoi is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een strijkplank/strijkijzer, vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
19 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: VND 500000 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Margaery Boutique Hanoi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Margaery Boutique Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Margaery Boutique Apartment?
Vandaag, 11 mrt. 2026, kost een verblijf bij Margaery Boutique Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 24, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.
Hoe laat kan ik bij Margaery Boutique Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Margaery Boutique Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Margaery Boutique Apartment?
Dit aparthotel in Tay Ho bevindt zich op enkele stappen van Tay-meer en op 5 km van Meer van Hoan Kiem en Avondmarkt in het Oude Kwartier van Hanoi. Ook Tran Quoc-pagode en Ho Tay-waterpark liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Margaery Boutique Apartment
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 30 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 30 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nicolas
Reisde met een groep
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Appartement tres grand. Nous avons tout ce qu'il nous faut. Rien a redire.
Nicolas
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alexa
12 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was amazing! Everything you need including hearing and lots of toiletries! The staff was very helpful with communication and wifi was fast. Would def reccommend this place as you get a great appartment at a cheap price!
Alexa
2 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Lisa
Reisde met familie
9 nov 2025
Positief: Netheid
Hotel was ok room could have done with a lick of paint dirty marks all over the wall. There was a leak in the bathroom coming from the ceiling. Room did not look like the pictures as advertised.
Lisa
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Manuel R E
6 nov 2025
Manuel R E
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sheryl
30 okt 2025
Positief: Netheid
Nice place
Sheryl
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Howard
26 okt 2025
Positief: Netheid
All very good..!
Howard
11 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Hou
Zakenreiziger
7 jul 2025
Hou
6 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
STE
Reisde met familie
28 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
3 jours à Hanoi
3 jours à Hanoi, appartement très spacieux pour 2 couples . Environnement calme
STE
4 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
James
13 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
No coffee in the room only tea. Went out and came back and ants were all over the counter. Never see anyone at the desk. No one there when I check out. Every time I go out and come back no one at the desk. No shower curtain in main bathroom. Other than this I did like the place and the restaurants by it were really good food.
James
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Jinho
Zakenreiziger
6 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
가성비좋은 숙소
Jinho
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Kok Seng
Zakenreiziger
16 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Kok Seng
1 nacht verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Christina
Reisde met partner
9 mrt 2025
Our host Mr Long was very helpful and had great communication. The area is pretty good with a lovely tea house next door however we stayed in the superior suite and the room itself was not at all presented like the photos. The room in person was shabby and extremely plain. It also felt unclean but Mr Long did kindly have the room ready for us a lot earlier.. maybe that affected a more thorough clean happening??? If you have long legs you will find it very difficult to use the toilet as it faces a wall and leaves very little room for your legs. Possibly the other rooming options are better??
Christina
10/10 – Uitstekend
Carolina
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
14 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely amazing hotel. Such wonderful service and facilities, we will definitely return!
Carolina
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Richard
Zakenreiziger, Reisde met familie en kleine kinderen
7 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful, modern new apartment. From the exceptional customer service, to the amazing rooftop bar call SKYON9, we had a fantastic stay. Staff couldn’t do enough to help and were friendly and courteous. enjoying a cocktail and watching the sunset on SKYON9! Clean and large apartment, a huge shower and great service. We will definitely come back!
Richard
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Kenichiro
22 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed here for one week recently and I was very happy with everything. I stayed in a studio apartment, which had more than enough space for a solo traveler.
The internet is very fast, stable, and reliable. The apartment had everything I needed, including a washing machine on the balcony. I'd like to say a big thank you to Miss Anh (and the other staff) for being so helpful and welcoming.
I highly recommend this apartment and I will definitely stay here again if I return to Hanoi.
Kenichiro
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Goodhand
Reisde met een groep, Reisde met familie
29 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had the absolute best time at this apartment. The staff was super welcoming and helpful with our many questions. They went above and beyond to make sure our room was set, laundry done in a timely manner and our breakfast needs were met.
The welcome tea and treats were a lovely way to start our stay. It’s also a great location being a 30 minutes walk to the old town. They set our airport transfer professionally.
The apartment is beautiful and well maintained. We will definitely be back!
Goodhand
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Hamasaki
Reisde met een groep, Zakenreiziger
29 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed here for three nights with a friend of mine. We had a wonderful experience from start to finish! The staff were incredibly welcoming and kind throughout our stay. They were able to answer any questions we had regarding the apartment and the town.
Overall, cannot recommend this apartment enough
Hamasaki
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Solius Ingrid
Reisde met familie
21 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff make for a great hotel. From check in to check out, which included plenty of use of all the facilities, our stay was made even better by the people who looked after us.. I will be back for another trip to this beautiful country and location sometime soon. Highly recommended for solos, couples, and families.
Solius Ingrid
1 nacht verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Anita
Reisde met familie
6 aug 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Towels were brown and we only got 2 towels for a family of 4.
Anita
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Binh
Reisde met familie
7 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern decor, spacious living area
Binh
3 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
YAZAD
11 jun 2024
YAZAD
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Chee Marn Choon
16 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
It’s was a great stay , room was clean , furniture was new, reception ( Ah Long ) was friendly .
Chee Marn Choon
3 nachten verbleven in mei 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Omar
Reisde met familie
22 apr 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
À éviter
Peu de réactivité
Aucune info sur comment rejoindre l’hôtel : ils ont répondu à ma question une fois dans le taxi
Et malgré plusieurs relance
L’accueil souvent vide
L’appartement ressemble aux photos mais avec 10 ans de vétusté …
Le canapé est taché
Les joints de salle de bain salle
Hôtels.com à Le devoir de vérifier la véracité de ce qu’il propose sur leur site internet !!
Omar
2 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Jasmin
Reisde met familie
5 feb 2024
Positief: Comfort kamer
Schönes Appartement
Das Hotel hat eine gute Ausstattung und ist nett eingerichtet. Allerdings waren wir enttäuscht von der Sauberkeit, da sie nicht die beste war. Was uns besonders gestört hat, war, dass alle Zimmer bis auf die oberen zwei Zimmer einen Blick auf eine graue Wand hatten, während die oberen Zimmer einen Blick aufs Wasser hatten. Dies wurde nirgendwo in der Beschreibung erwähnt.
Jasmin
8 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Wesley
26 nov 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is amazing and very helpful. Even went well above what was was needed. An amazing experience for an amazing trip.